Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Bot Co 5Minut Wciskający Klawisz F9


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chciałbym aby ktoś pomógł mi napisać skrypt który co 5 minut będzie wciskał klawisz F9 :rolleyes:

Najlepiej gdybym mógł go wyłączać klawiszem END

Proszę o pomoc :lol:

P.S dodam że w AutoIT jestem ciemny :P

Opublikowano

Pomóc napisać? Co to znaczy? Że mam napisać za ciebie? poszukaj funkcji i poszperaj w kodach źródłowych spam-botów przerobisz kod i bedziesz miał.

stop1.png

 

 

 

 

4. Użytkownik, który swoimi wypowiedziami będzie zaniżał poziom dyskusji Forum

lub spójność wątków może zostać zablokowany na czas określony lub nieokreślony,

a w ostateczności nawet usunięty z listy użytkowników Forum.

 

Opublikowano

Func stop()
exit
EndFunc

func start()
While 1
	Send("{F9}")
	sleep(300000)
WEnd
EndFunc

while 1
hotkeyset("{HOME}","start")
HotKeySet("{END}","stop")
WEnd

HOME włączasz END wyłączasz, licze na +

Opublikowano

Na samej górze, przed skryptem - musi działać.

regl.png

Tak userzy MPC dbają o regulamin! ^^

Co kryje spoiler?

 

Jeszcze troszke!

Zaraz będzie koniec.

Żartuje!

Prawie już prawie!

iiii....

Chciało Ci się klikać? o_O

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Func stop()
exit
EndFunc

func start()
While 1
	Send("{F9}")
	sleep(300000)
WEnd
EndFunc

while 1
hotkeyset("{HOME}","start")
HotKeySet("{END}","stop")
WEnd

HOME włączasz END wyłączasz, licze na +

 

; DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Gorące klawisze w pętli :D

Opublikowano

Większośćludzi (Patrz: Soul) Wrzuca hotkeye na górze kodu a potem samo jego działanie wrzuca w pętelkę. Tutaj jest odwrotnie Program czeka az zostanie wcisnieto hotkey, a gdy sie tak stanie Rozpoczyna dana funkcje ^^

stop1.png

 

 

 

 

4. Użytkownik, który swoimi wypowiedziami będzie zaniżał poziom dyskusji Forum

lub spójność wątków może zostać zablokowany na czas określony lub nieokreślony,

a w ostateczności nawet usunięty z listy użytkowników Forum.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...