Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Skrypty Prosze o pomoc HP,TAB,RANGI NAD GŁOWA


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

1.

on death of player:
	attacker is a player
	broadcast "&8%player% &7zostal zabity przez &8%attacker% [&c%health of attacker% HP&8]"

THX WIELKIE ! <3 LOVE KC :D

 

jprdl skrypty ...

1 podali up 

2 nametagedit

3 pex essentials

// no ciekawe tiesto frajerze gdzie ty tu oftop masz

em gościu prosze tu o skrypty :)

Opublikowano

Tworzysz team w ScoreBoardzie i nadajesz temu Teamowi prefix. Nie jestem pewny czy można to zrobić w skryptach.

Opublikowano

1. To jest jakiś plugin na 99%, albo koledzy Ci wyżej podali skrypt, bo już gdzieś to widziałem.

2. NameTagEdit. Tworzysz poprzez /ne prefix &8[&6VIP&8]&r

Powstanie coś takiego [VIP]. To &r na końcu jest do resetowania wszystkich kolorów.

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/nametagedit/

3. To również NameTagEdit, dajesz po prostu prefix i wyświetla on się też na TABIE.

Jeśli nie chcesz korzystać z pluginów użyj komendy /scoreboard, jeśli nie wiesz jak się nią posługiwać poszukaj na necie poradników dotyczących tej komendy.

Nie jest trudna.. Trochę IQ i załapiesz.

Mam nadzieje, że pomogłem.

 

PC spec: MONITOR: 1. ASUS 27' 2. BenQ 24'
PHONE:   LG G3/G4  | CPU; Intel i7 |  RAM; KINGSTON 16GB HypX (2x8GB)         |  PSU; Corsair AX1200i              |  GPU; GeForce GTX 980  |  CASE; SilentiumPC Gladius X80 Pure Black
MOUSE;  Zowie FK2  |  KEYBOARD; SS APEX #fnatic edition & Qpad MK-85 Pro Gaming  |  HEADPHONES; Qpad QH-85  |  MOUSEPAD; Razer Goliathus

 

 

Opublikowano

Na choy Ty spamujesz? Czego Ty jeszcze ziomuś oczekujesz? 

Każdy Ci wyżej podał odpowiedzi..

1. To jest plugin, zaraz Ci dam linka do niego, bo go ostatnio znalazłem.

2. To jest NameTagEdit.

3. To jest również NameTagEdit.

 

 

#nie refreshuj niepotrzebnie tematu..

 

PC spec: MONITOR: 1. ASUS 27' 2. BenQ 24'
PHONE:   LG G3/G4  | CPU; Intel i7 |  RAM; KINGSTON 16GB HypX (2x8GB)         |  PSU; Corsair AX1200i              |  GPU; GeForce GTX 980  |  CASE; SilentiumPC Gladius X80 Pure Black
MOUSE;  Zowie FK2  |  KEYBOARD; SS APEX #fnatic edition & Qpad MK-85 Pro Gaming  |  HEADPHONES; Qpad QH-85  |  MOUSEPAD; Razer Goliathus

 

 

Opublikowano

jprdl skrypty ...

1 podali up 

2 nametagedit

3 pex essentials

// no ciekawe tiesto frajerze gdzie ty tu oftop masz

Ktoś ci tu powiedział żeby przeklinać? Czemu się tak złościsz?

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngGwardekPL , tak trudno przypatrzeć się?

Wpisujesz /ne prefix [VIP]

Jak chcesz kolorowy prefix &8[&6VIP&8] i wyjdzie Ci coś takiego [VIP]

 

PC spec: MONITOR: 1. ASUS 27' 2. BenQ 24'
PHONE:   LG G3/G4  | CPU; Intel i7 |  RAM; KINGSTON 16GB HypX (2x8GB)         |  PSU; Corsair AX1200i              |  GPU; GeForce GTX 980  |  CASE; SilentiumPC Gladius X80 Pure Black
MOUSE;  Zowie FK2  |  KEYBOARD; SS APEX #fnatic edition & Qpad MK-85 Pro Gaming  |  HEADPHONES; Qpad QH-85  |  MOUSEPAD; Razer Goliathus

 

 

Opublikowano

NTE ma funkcje edycji prefixu/suffixu teamu w ktorym jest gracz.

Jak umiesz cos z pisania pod bukkita to napisz cos swojego bo nte nie dziaka zbyt wydajnie

Aktualna próba: Postaw serwer mt2 na vps z ubuntu.

Opublikowano

Boże.. ziomuś. Wszystko to możesz ustawić w cfg.. wpisujesz nazwę rangi i potem jej prefix lub suffix.

 

PC spec: MONITOR: 1. ASUS 27' 2. BenQ 24'
PHONE:   LG G3/G4  | CPU; Intel i7 |  RAM; KINGSTON 16GB HypX (2x8GB)         |  PSU; Corsair AX1200i              |  GPU; GeForce GTX 980  |  CASE; SilentiumPC Gladius X80 Pure Black
MOUSE;  Zowie FK2  |  KEYBOARD; SS APEX #fnatic edition & Qpad MK-85 Pro Gaming  |  HEADPHONES; Qpad QH-85  |  MOUSEPAD; Razer Goliathus

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...