Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Na jakim silniku zrobić serwer?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up Spigot a Bukkitem nic sie nie rozni prawie,tylko sie rozni tym że spigot jest szybszy i ma mniej błędów .

EUNE - 20 LVL - NICK - LAYUPL

EUW - PO WBICIU 30 LVL GRAM TU!

 

 

 

Opublikowano

Osobiście polecam Ci użycie Spigota. Spigot = Klasyczny bukkit tylko bardziej dopracowany. Wszystkie pluginy będą działały. Ponadto można użyć BungeCoorda :3

#teams4bal

Opublikowano

Ja polecam Ci bukkita bądź spigota. Spigot jest bardziej zoptymalizowanym i dopracowanym bukkitem. Dzięki tym silnikom możesz wgrywać pluginy, które świetnie urozmaicają rozgrywkę na serwerze.

 

_LillyPL_

6770714055827651007269.jpeg
Opublikowano

Zdecydowanie Spigot. Mniej bugów, stabilniejszy silnik.

Opublikowano

Jeżeli wgrasz spigota wejdź w spigot.yml i zmień ustawienia :
 
    ticks-per:
      hopper-transfer: 50                              <---- z 8 zmień na 50
      hopper-check: 50                                 <---- z 8 zmień na 50

    save-structure-info: false                        <---- przełącz na false

 
    view-distance: 5 - 7                                <---- widoczność wystarczy, że ustawisz od 5 do 7 i drastycznie zmniejszy renderowanie się chunków co wpłynie również na wydajność serwera.

 

 

Przykład :

 

Mój serwer SkyBlock

 

110 osób

7gb ram

96 % wolnego ram i stałe 20 tps

2w6ic6t.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...