Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy ten zestaw da rade najnowszym grom?


YisarloMesiaf

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ten zestaw da rade najnowszym grom?

 

Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600
Liteon iHAS122 SATA (black)
Intel Core i5-4670K /3.4GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/
AsRock Fatal1ty B85 Killer /intel B85, LGA1150
Crucial 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Ballistix
Palit GeForce GTX 770 2GB DDR5 256bit (1085/7010)
Cooler Master G550M 550W 80+ Bronze 120mm modular
Thermalright HR-02 Macho Black-White
Zalman Z3 Plus USB3.0 black (b/z)
Benq GW2450HM (VA, 4ms, HDMI, LED, głośniki)
 
No wiecie, watch_dogs, ac IV, itd. 
 
I czy jest możliwość wymiany 2x4GB RAM na 2x8GB RAM?
 
I jeszcze pytanie. Czy opłaca się zamawiać z esc.pl?
 
Spotkałem się z nieciekawymi opiniami nt. geforce gtx770. Na jaką wymienić w podobnej cenie?
Opublikowano

Rade da i to dobrze .A karte wymień na MSI GTX 770 ,a ramy zostaw w dualu po 4 gb najwyżej potem dokupisz bo 8 gb starczy :)

 

Mam nadzieję , że będziesz kręcił procesor , bo jak nie to na xeon , a na esc.pl nie wiem zawsze jak każdy kupuję cześci do PC to techplanet/morele .

kxAyLut.png

Opublikowano

Rade da i to dobrze .A karte wymień na MSI GTX 770 ,a ramy zostaw w dualu po 4 gb najwyżej potem dokupisz bo 8 gb starczy :)

 

Mam nadzieję , że będziesz kręcił procesor , bo jak nie to na xeon , a na esc.pl nie wiem zawsze jak każdy kupuję cześci do PC to techplanet/morele .

a nie lepiej MSI GTX 770 TWIN FROZR ?

Opublikowano

Rade da i to dobrze .A karte wymień na MSI GTX 770 ,a ramy zostaw w dualu po 4 gb najwyżej potem dokupisz bo 8 gb starczy :)

 

Mam nadzieję , że będziesz kręcił procesor , bo jak nie to na xeon , a na esc.pl nie wiem zawsze jak każdy kupuję cześci do PC to techplanet/morele .

 

Mam zamiar kręcić procesor, ale potrzebna mi będzie jakaś wiedza na ten temat. Może ktoś powiedzieć jak? :)

 

Czy ten zasilacz wytrzyma OC i do ilu najlepiej podkręcić? 

 

 

http://www.morele.net/pamiec-crucial-ballistix-16gb-2x8gb-ddr3-1600mhz-cl-9-9-9-24-unbuffered-non-ecc-1-5v-bls2cp8g3d1609ds1s00ceu-472802/

 

Czy ten ram może być? 

Opublikowano
1. ile wejsc usb ma ta obudowa? wyczytalem ze tylko 2 1xusb2.0 + 1xusb3.0 + co z wejsciami na sluchawki mikro i modem

2. co z karta dzwiekowa edit to ten asrock?

3. ile kosztuja wiatraczkidobre z ta obudowa

4. co z zasilaczem edit ok silentiumpc powinno byc dobre

5. czemu z xeona zmieniles na i7? lepsze bedzie bez oc? a jak nie to jak podkrecic i do ilu by nic sie nie stalo?

Opublikowano

@2x UP

 

 

Windowsa zapomniałeś mu dać :F  . Zmień płyte główną na tańszą i będzie mieć win

Jest z Windowsem:

 

1. ile wejsc usb ma ta obudowa? wyczytalem ze tylko 2 1xusb2.0 + 1xusb3.0 + co z wejsciami na sluchawki mikro i modem

2. co z karta dzwiekowa edit to ten asrock?

3. ile kosztuja wiatraczkidobre z ta obudowa

4. co z zasilaczem edit ok silentiumpc powinno byc dobre

5. czemu z xeona zmieniles na i7? lepsze bedzie bez oc? a jak nie to jak podkrecic i do ilu by nic sie nie stalo?

1. 4 wejścia.

2. Asrock to płyta główna, ale karta dźwiękowa jest zintegrowana.

3. Niedużo.

4. Dobry.

5. Na razie z OC nie poszalejesz, ale jak w przyszłości dokupisz chłodzenie to powinno być ok.

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=73469&s=77612&s=74155&s=73598&s=77566&s=71510&s=77632&s=62074&s=75533&s=77781&s=27972&s=67056&s=15240

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Jest z Windowsem:

 

1. 4 wejścia.

2. Asrock to płyta główna, ale karta dźwiękowa jest zintegrowana.

3. Niedużo.

4. Dobry.

5. Na razie z OC nie poszalejesz, ale jak w przyszłości dokupisz chłodzenie to powinno być ok.

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=73469&s=77612&s=74155&s=73598&s=77566&s=71510&s=77632&s=62074&s=75533&s=77781&s=27972&s=67056&s=15240
a jakie chlodzenie dokupic?

 

edit: dobra, okazalo sie ze szef bedzie robil mi problemy z kasa. jest mozliwosc kupienia tego zestawu na techplanet z ratami?

Opublikowano

edit: dobra, okazalo sie ze szef bedzie robil mi problemy z kasa. jest mozliwosc kupienia tego zestawu na techplanet z ratami?

Jest możliwość.

 

Zwariowałeś? Daj mu tam GTX 780 i Xeona...

Można i tak:

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=79491&s=78213&s=27972&s=62074&s=71510&s=74155&s=73598&s=78773&s=75533&s=77781&s=67056&s=15240

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

jest duza roznica w wydajnosci? i czy ta plyta glowna sprawi jakies problemy?

Myślę, że do gier Kicław dobrze doradził. Nie będzie większej różnicy. I tak większość gier na ultra.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Myślę, że do gier Kicław dobrze doradził. Nie będzie większej różnicy. I tak większość gier na ultra.

w opisie karty graficznej jest napisane ze zasilacz minimalnie 600w a dostalem550w. czy nic sie nie stanie i czy wytrzyma dluuuuuuuuugie godziny gry?

Opublikowano

w opisie karty graficznej jest napisane ze zasilacz minimalnie 600w a dostalem550w. czy nic sie nie stanie i czy wytrzyma dluuuuuuuuugie godziny gry?

Głupoty piszą. Zasilacz spokojnie wystarczy z zapasem. Ta, powinien wytrzymać. Zresztą co to za pytanie.

graphic.pnggraphic.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...