Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zlecę napisanie grę przeglądarkową.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Tak jak w temacie zlecę napisanie grę przeglądarkową C# Visual studio lub ewentualnie w innym programie. Zleceniobiorca musi znać się na rzeczy, napisać kod z należytą starannością, zgodny z najnowszymi standardami.

Mile widziana osoba, która wykonywała już kiedyś gry przeglądarkowe.

 ( Co do gry to mam wytyczne jak ma wyglądać dlatego proszę o kontakt gg lub email) 

 

Proszę o jak najszybszy kontakt 

gg: 7635566

email snazz5@o2.pl

Opublikowano

1. Gry się pisze a nie robi w jakimś programie.
2.Takie język jak "C#" nie nadaje się do wykonania gry przeglądowej.

 

Za wykonanie zlecenia jest przewidywana pula pieniężna czy tylko "dziękuje" ?

Jeśli pomogłem to zamiast gdzie kol wiek klikać najlepiej wejdź na stronę http://www.pajacyk.pl i kliknij.
W ten sposób pomogłeś. Czy to takie trudne aby wykonywać tą czynność codziennie?

Opublikowano

Co ty gadasz.. c# (asp.net) dużo bardziej nadaje się do pisania gier na przeglądarkę niż np php. 

Nie wiedziałem że C# to asp :) W tym wypadku to masz zdecydowanie rację.

Człowiek uczy się całe życie :)

Jeśli pomogłem to zamiast gdzie kol wiek klikać najlepiej wejdź na stronę http://www.pajacyk.pl i kliknij.
W ten sposób pomogłeś. Czy to takie trudne aby wykonywać tą czynność codziennie?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...