Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Taveria.eu - Serwer Marzeń - Medium - Max LvL 150


DurexMental

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logooo.png

b1.png

 

Zapowiedz będzie cały czas aktualizowana.

 

 

Oficjalny Start Serwera - 2014.03. 21

 

 

Taveria.eu - Jest to wspaniały serwer medium. Spotkacie tu wielę nowości. Na pewno gra tu wam się nie znudzi.

Max lvl - 150.

Max statusu - 95.

 

B3.png

Strona Główna

Taveria.eu

Pobierz

 

Taveria.eu/pobierz.php

                                                                                                        Team Speak3

Taveria.eu

 

B4.png

 

Doświadczenie  - 300%

 

Drop - 300%


Szansa na zdobycie yang - 300%

 

 

 

B25.png

 

Na start standardowo otrzymujemy eq +9. Wieczne potki jak i też pelerynki. !

 

eq.png

B2.png

h1.pngh2.png

h3.pngh4.png

h5.png

B10.png

p.png

B24.png

Wbudowany w Klienta GRY

 

bs2.png

bs.png

 

s4.png

 

 

br1.png

s2.png

z1.png

s3.png

biz1.png

biz2.png

 

B11.png

sys.png

B12.png

B8.png

k.png

B13.png

p1.png

p2.png

p3.png

p4.png

p5.png

p6.png

p7.png

 

B6.png

 

Mapa Przeklęte Tereny Będzie dostępna od 105 poziomu.

m1.png

 

Mapa Pustynia Zapomnienia Będzie dostępna od 125 poziomu.

 

m2.png

Osada Ogrów Będzie dostępna od 135 poziomu.

 

m3.png

 

B15.png

npc.png

B16.png

B17.png

B18.png

B19.png

B20.png

B21.png

B22.png

B23.png

 

B26.png

n1.png

B27.png

B7.png

 

Zdobywamy od 1 poziomu gry

tj.png

Przykładowy DROP

KD +5

s1.png

 

B9.png

 

uy4ss2.jpg

 

gb4w7d.jpg

 

B5.png

 

[GA]Taveria

[GM]DurexMental

[GM]Misia

 

SS Weryfikacyjne

 

6v6nf1.jpg

 

8cvj0v.jpg

 

 

 

Sygnaturki Dla Graczy 

 

 

 

sygna.png

                               
 
                                   taveria.jpg

Opublikowano

Po prezentacji serwer nie wyróżnia się niczym specjalnie od innych medium.

Mimo iż nie zagram, to życzę powodzenia oraz dodam tylko, wyrzucajcie czym prędzej te bronie i zbroje z PLa, najbrzydsze co może być ;p

 

Pozdrawiam.

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

Nie podoba mi się nowe okno logowania...

I tak jak mój poprzednik uważam, że serwer niczym się nie wyróżnia. Wszystko, co zostało przedstawione w prezentacji już wystąpiło na innych serwerach. Określenie serwera, jakie nasuwa mi się jako pierwsze na myśl, to "nijaki". No, ale zobaczymy jaka będzie grywalność.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Mam nadzieje ze zmiany powrotu statusu nie bedzie ? (zmianka skili np z bodego na mentala)

Oraz dla Woja powiniec być Cesarski a dla BM-a Carski..

No i ten polysk zbrojek lipny , lepszy jest podstawowy.

Opublikowano

Gotowiec na plikach grayst/almantii nawet nie widać żadnej zmiany tylko kilka, tak to nie jest nawet wasza praca nad plikami. Serwera nie polecam.

Opublikowano

Zapraszamy Start nie długo można wejść na beta.


 


 


a co do zwoju resetu skillsów możemy zrobić ankietę :) (Aktualnie nie znajduje się w grze)


Opublikowano

 

Serwer Jeden z lepszy Medium !!! odbugowany w 100%

 

 

Zapraszamy Start nie długo można wejść na beta.

 

 

a co do zwoju resetu skillsów możemy zrobić ankietę :)

 

To nie ty decydujesz, że serwer to najlepszy medium tlyko graczy. I włąsnie tkaim sposobem straciłeś gracza mnie i kogoś jeszcze... Nie zagram.

Opublikowano

 

To nie ty decydujesz, że serwer to najlepszy medium tlyko graczy. I włąsnie tkaim sposobem straciłeś gracza mnie i kogoś jeszcze... Nie zagram.

 

Jeśli cie to uraziło do serwera to sorry, Staramy się aby serwer był jak najlepszy

 

im-sorry.jpg

 

 

Gotowiec na plikach grayst/almantii nawet nie widać żadnej zmiany tylko kilka, tak to nie jest nawet wasza praca nad plikami. Serwera nie polecam.

'' nie widać żadnej zmiany tylko kilka '' , to nie widać żadnej zmiany czy tylko kilka? , najpierw zastanów się co piszesz a dopiero się wypowiadaj.

 

Dziękujemy za wypowiedz.

Opublikowano

Jak zwykle bronie/zbroje z globala.. zrozumcie że ludzie już tego mają dośc na privach pozatym nie widze nic nowości..

socysty---42.png

Opublikowano

Po prezentacji serwer nie wyróżnia się niczym specjalnie od innych medium.

Mimo iż nie zagram, to życzę powodzenia oraz dodam tylko, wyrzucajcie czym prędzej te bronie i zbroje z PLa, najbrzydsze co może być ;p

 

Pozdrawiam.

Dokładnie te zbroje i bronie są paskudne nie wiem jak można tego nie zauważyć a zwłaszcza łuku co do serwera to chciałbym zagrać ale jakoś mnie prezentacja nie przyciągnęła.

Powodzenia.

 

Faber est quisque suae fortunae

Opublikowano

B17.png

Rly? Jeżeli chodzi o serwer to nie ma na nim nic nowego, co przyciągałoby uwagę. Do tego jeszcze ten fatalny system ulepszeń...

Opublikowano

Po prezentacji serwer nie wyróżnia się niczym specjalnie od innych medium.

Mimo iż nie zagram, to życzę powodzenia oraz dodam tylko, wyrzucajcie czym prędzej te bronie i zbroje z PLa, najbrzydsze co może być ;p

 

Pozdrawiam.

Z PLa właśnie są jedne z najładniejszych broni nie patrząc na itemy na 105lv, wszystkie nowe bronie wyglądają jak z plasteliny i to psuje urok tej gry, co do serwera nic nowego nie ma, nie zagram..

Opublikowano

W filmiku Wezzego było pokazane w ekwipunku że jest waluta ,,Euro'' a jak ubił tam pare psów to na czacie pisało mu yang.. dziwne 

 

Co z tego serwera będzie to sie zobaczy..

socysty---42.png

Opublikowano

Wszystkie niedociągnięcia takie jak : Błąd w grafice '' Menstwa '' oraz napis  Yang przy dropie Euro zostaną poprawione.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Czyzby to jest druga almantia czy coś tego typu ? bo widać po plikach typu te tajemnicze skrzynie itp :D

1390672867-U1080175.png

wom2 <---------- Tu gramy nick : blackhawk/BogTejGry

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...