Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedź Wielkiego Projektu "PolskieSerweryGier" [PSG]


PolskieSG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich mpc-forumowiczów.

W tym temacie nie będę się rozpisywał, ani udostępniał grafiki, ponieważ nie jest to prezentacja

lecz zapowiedź Polskiego projektu.

Nazwa PSG znaczy "PolskieSerweryGier"

Dlaczego członkowie naszego teamu wymyślili takową nazwę?

Odpowiedź jest bardzo prosta.Po wielu przemyśleniach i rozmyślaniach nad nazwami

uznaliśmy, że do naszego projektu nie pasuje żadna.

Nasza sieć, która zacznie od jednego serwera ma na calu rozwijanie się i zakładanie kolejnych serwerów na kolejnych grach.

CS 1.6

CS:GO

Minecraft

BF

GTA

I wiele, wiele innych możliwych do osiągnięcia przez nas projektów w raz z nabywaniem graczy.

 

To może teraz parę argumentów dlaczego będzie warto zagrać na naszej sieci?

 

1.Pasja, pasja i jeszcze raz pasja.To nasz cel na całą działalność sieci.

 

2.UP powód: Żeby zdobyć admina nie trzeba wydawać hajsu i marnować go.Lojalne i solidne podanie z akceptacją argumentów podanych przy wymaganiach wystarczą!

 

3.Na początek serwerowni plugin rozda każdemu vipa na okres paru tygodniowy.

 

4.Jest to serwerownia z przyszłością i planami oraz środkami do utrzymania :)

 

5.Pełnoletnia i profesjonalna w swoim zawodzie administracja, która wie co robi! A rozkład godzin czuwania administracji pozwoli wam spokojnie grać bez żadnych cziterów i nurtujących ludzi.

 

6.Praca nad tym projektem potrwa od 2 do 4tygodni.Może się wydawać długo, ale paczki do gier chcemy mieć już przygotowane i zrobione przez naszą załogę, ponieważ jeśli nasza sieć wam się spodoba i zostaniecie z nami na dłużej chcemy stopniowo otwierać kolejne serwery. Z resztą hajs się będzie zgadzał dopiero za tydzień przy wypłacie ;) B)

Tak więc kto miałby chęć zagrać na takiej serwerowni z humorkiem serdecznie zapraszamy.

Wszystkie pytania i uwagi prosimy pisać w postach.W razie Pytań osobistych zapraszamy na PW z przyjemną chęcią odpowiemy na każde z waszych pytań.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...