Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Don't Starve - Jak wykonać backup świata


Razeer123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dont Starve – jak wykonac backup swiata?

 

Cześć!

Śmierć w Don't Starve jest rzeczą bardzo bolesną - tracimy wszystkie przedmioty, świat, a przede wszystkim czas, który poświęciliśmy na próbę przetrwania. Twórcy gry nie udostępniają opcji, by przy zgonie świat się nie resetował, aczkolwiek jest na to sposób. Zaczynamy!

 

1) Przechodzimy do podanych lokacji:

 

- Komputer

 

1395066832-U867857.png

 

- Dysk lokalny C

 

1395066779-U867857.png

 

- Pliki programów

 

1395066850-U867857.png

 

- Steam

 

1395067053-U867857.png

 

- Userdata

 

1395066993-U867857.png

 

- Folder z nazwą stworzoną z cyferek (prawdopodobnie numer użytkownika (?), każdy ma inny).

 

1395067164-U867857.png

 

- Folder o nazwie "219740", to tutaj Don't Starve przechowuje pliki o postaci oraz światy.

 

 

1395067234-U867857.png

 

- Następnie w środku zobaczymy folder oraz plik. Nas interesuje folder.

 

1395067271-U867857.png

 

- W środku folderu powinny znajdować się podobne pliki jak na screenie.

 

1395067286-U867857.png

 

- Jeśli tak jest, to cofamy się dwa foldery wcześniej i kopiujemy folder o nazwie "219740" (z całą zawartością) w bezpieczne miejsce na komputerze, na przykład folder o nazwie "Backupy".

 

1395067486-U867857.png

 

Backupy wykonujemy co około 15 minut, by nie stracić dużej ilości czasu (ja straciłem godzinę i bardzo żałuję).

 

 

Co zrobićc po zgonie?

 

 

Jeśli zginiemy, lecz mamy backup to wszystko jest OK! Aby przywrócić świat (sprzed tylu minut, sprzed ilu był backup) należy:

 

- "Wycinamy" folder "219740" z folderu z naszą nazwą (tą z cyferek), a następnie wklejamy tam nasz backup (cały folder o nazwie "219740"). Po restarcie gry świat powinien się przywrócić!

 

Miłej zabawy!

 

 

Mam nadzieję, że poradnik Wam się podobał

klikną "Lubię to!", to bardzo motywuje do dalszej pracy!

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Trudne

To nie jest trudne ;)

 

Jak ułatwić proces?

1) Tworzysz folder na pulpicie o nazwie np. Don't Starve Backup

2) Umieszczasz tam skrót do folderu, gdzie znajdują się savy (ten folder z cyferkami, który oznacza twój nr użytkownika)

3) Tworzysz foldery z backupami, i tam kopiujesz folder z backupami.

 

Proste i przyjemne :)

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Słaby poradnik ,chyba dla nowicjuszy w świecie Single Player.

Poza tym to jest oszukańcze ,a przez takie rzeczy gra staje się '' nudna '' chociaż taka nie jest.

47990292595971448862.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Słaby poradnik ,chyba dla nowicjuszy w świecie Single Player.

Poza tym to jest oszukańcze ,a przez takie rzeczy gra staje się '' nudna '' chociaż taka nie jest.

Co kto woli, jak Ci się nie podoba to trudno. Na forum nie było ani jednego poradnika dot. backupów, więc napisałem. Czasami backup to fajny bajer, jak się chce coś sprawdzić itp. Lepiej backup niż Too Many Items.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Co kto woli, jak Ci się nie podoba to trudno. Na forum nie było ani jednego poradnika dot. backupów, więc napisałem. Czasami backup to fajny bajer, jak się chce coś sprawdzić itp. Lepiej backup niż Too Many Items.

To znaczy chciałem przez moją wypowiedź napisać ,że gra staję się nudna ,a tak to spoko ,ale ja już wcześniej do tego doszedłem.

47990292595971448862.png

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...