Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]Serwera hard tego roku Reivon !


Sevarion

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po prezentacji widać że profesjonaliści wszystko dokładnie odpisane, system ulepszeń,mapy,exp. Naprawdę pokazaliście że to będzie serwer roku na 100% zagram. hehe nie no żart, co to ma być? Takim gownem chcecie pokazać że to będzie serwer roku? Rozumiem że chcieliście poznać opinie innych ale od tego są inne działy, tu się wrzuca ZAPOWIEDZI SERWERÓW. A i zapomniałem, dodaj jeszcze z 5 tematów bo nikt nie widzi tego co napisałeś. 

Opublikowano

na fan page 0 o serwerze w tym temacie 0 nie ma grafik nawet ...... a na koniec okaze sie ze  pliki gotowiec :P

2hqtj10.png

Opublikowano

Najlepsza antyreklama jaką widziałam. Z tego, co widzę, nie macie żadnego pomysłu na serwer, a już ustaliliście datę startu. :O

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Jeżeli chcecie więcej informacji o serwerze wejdź na ts serwera inter.teamspeak.pl   Reivon  prezentacja graficzna będzie tydzien przed startem :)

Opublikowano

Start 1.05.2014

 

Do pierwszego dnia maja zostalo jeszcze sporoo czasu.

tworzac taki temat tylko sie kompromitujecie.

Napisac autorskie dungeony itp tid kazdy potrafi napisac.

 

na mpc cisza. na fb cisza.

 

Pozdrawiam i radze usunac temat.(Anty-reklama)

 

 

[Przepraszam za orto. pisane szybko na telefonie.]

54010287442563618639.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...