Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy Boss Jakiś Zombie Krzywy Harnaś


Facture

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zσѕтαω ρℓυѕα +

z๏รtคฬ קlยรค +

 

ZoStAw pLuSa +

 

 

Działa na wszystkich AMD

 

Tak jak obiecałem Potwór brzydszy od Harnasia {SzołMastGołOn}

DL:
http://www.multiupload.nl/X7JXJ45ARM 
http://www.speedyshare.com/W33C6/Mobek-od-Aska.zip
Skan: https://imageshack.com/i/f5i5mkp
Hasło facebook.com/aslanmt2pl

Odpadki z Aslana ;-)

 

 
 

Animacje

kpcc.png

Wygląd

xr26.png

4rcq.png

Pozdrawiam Asek

mntw.png

54010287442563618639.png

Opublikowano

O kurwa, Piter, nie chwaliłeś się, że Cię eksportowali :D

 

@AW

Model ma skille?

Nw. ma sporo animacji jak chcesz wgraj i daj znać (:

54010287442563618639.png

Opublikowano

jaki ty jestes asek jebniety xD

 i jeszcze sie wierzchowcem nowym musial pochwalic

 

 

@

 

Fajny boss xD  Miałeś go nie wstawiać a jednak a mozna go było fajnie wykorzystac :v

Opublikowano

Chwalic sie mountem z 2012 roku? z senthi wykonanym przez BombWorka. Tak se dalem ss masz mi z tego sygne zrobic.

 

Moba mozemy wykozystac ale trzeba reputacje i + podbudowac

54010287442563618639.png

Opublikowano

Jakoś mi się nie widzi w metinie.. Jedyne co mogę zrobić to dać ci fapke i wrzucaj coś lepszego -.- :P

Według mnie pasuje np. do Groty czy do 2 map z Bety

54010287442563618639.png

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...