Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Seria do bronze 4, podejście numer 2, wychodzę z ELO HELL!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak więc za pierwszy razem gdy miałem 2-1 w serii to grecja mnie strollowała, a później trafiłem na cassiopeie na midzie aka Nolifer.

 

Drugie podejście, seria nabita, pewnie i tak przegram ale w tym temacie wrzucę skrinszoty.

 

rBHg5HJ.png

 

a tu szanowny Lee Sin który zapowiada mojego bana od 4 miesięcy 10 minut po tej gierce:

 

l6MMlgn.png

Nidzgor_eune_134_1_nozg.png

Opublikowano

Tak czy siak, chyba bana za BoL'a nie dostaniesz skoro nawet z Rioterem grales.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

tak więc za pierwszy razem gdy miałem 2-1 w serii to grecja mnie strollowała, a później trafiłem na cassiopeie na midzie aka Nolifer.

 

Drugie podejście, seria nabita, pewnie i tak przegram ale w tym temacie wrzucę skrinszoty.

 

rBHg5HJ.png

 

a tu szanowny Lee Sin który zapowiada mojego bana od 4 miesięcy 10 minut po tej gierce:

 

l6MMlgn.png

Ja widziałem konto Nolifer na allegro : ) 

a tu dowód że nie rzucam słów na wiatr : )

2gw89dw.jpg

1393532913-U1060386.png


Opublikowano

i za ile niby je wystawił? xD daj link na pw

To już było dawno miałem te ss na fonie bo robiłem formata na komie jakieś 10 dni temu może 12 było na allegro sam chyba widzisz że jak zamazywał widać nick Nolifer ? a tak to zapytaj się swojemu koledze ile ma czempionów to się będzie zgadzać : )

1393532913-U1060386.png


Opublikowano

Wyjście z bronze to nie wyczyn, wyjdź z srebra, to jest dopiero wyczyn.

mowisz to tak serio?

 

jezeli tak, to jest w serii do challenger

Hello there.

Opublikowano

Ja widziałem konto Nolifer na allegro : ) 

a tu dowód że nie rzucam słów na wiatr : )

2gw89dw.jpg

Już napisałem do supportu iż jest taka sytuacja i zgłosiłem to do trybunału nie dość ze gra na bolu to jeszcze wystawia konta na allegro szczyt chamstwa !

1393532913-U1060386.png


Opublikowano

seria przegrana, zacząłem od 0-1 bo miałem laga w Lobby i nie wybrałem postaci, później oczywiście botlane, 4 gry pod rząd grałem na tego samego ADC w enemy który wymiana Drejwenem więc gry były bardzo ciężkie.

 

ZmTV0Dc.jpg

 

2zgLfMj.jpg

 

niestety nie zawsze pamiętałem o zrobieniu SS, ale tu już kolejna seria, jak narazie 1 : 0

 

GZSZTh7.jpg

 

1:1 

 

k6YdNSM.jpg

Nidzgor_eune_134_1_nozg.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...