Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] PanFilip vs TeNzHasztagiem


Pan Filip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1390926806-U173186.png

Wyzywający:Filip
Wyzwany: TenzHasztagiem
Wstawienie prac do: do 3 dni
Głosowanie do: do 3 dni
Tematyka:Rozjeb mnie
Notatka:
uj
po jednej szestnastce
Kładę chuja na to czy się zgadzasz na tego dissa
Ja zaczynam
 
Chciałbym zaznaczyć, że to co robię to wygrana
Tobie sprzyja porażka, dla mnie to zabawa
Jesteś tu przegrany, rozwalam cie prawidłowo
Ta platanina słów to rap? raczej marne prowo
twój freestyle można porównać do "coprobo"
kolejna linijka rozpierdolu, ogarniasz nadal?
Jak nie to sobie odpuść i na kolana padaj
Twoim stylem można podetrzeć dupe sobie,
Jak chcesz mnie dissować to mów mi panie nie w 3 osobie
Odpowiadanie będzie jak próba oddychania pod wodą
"próba w trupa" zalania, witą śmiercią i pożogą
Zostało mi 5 wersów, każdy traktuj jak gwóźdź
Do twojej trumny, weź ziom mi nie bruźdź
Traktuje rap jak matkę, chcę ją ozłocić
Ty możliwe, że też ale wolisz ją w błocie gnoić
Twoje rymy takie dobre, że stylem mogą mi zlodzić. O
Elo
 
czekam na odpowiedź

Im większy rośnie na mnie flejm

Im bardziej mnie nienawidzisz tym większy fejm. ej

Opublikowano

Heh, niech Ci będzie, ale nie znam Cie wgl. i nie kojarzę jakoś nicku, nie wiem skąd pomysł na diss na mnie ;x Hmm ostatni raz pisałem taki diss ponad rok temu, albo i dwa, nie pamiętam. Nie wiem jak to wyjdzie

 

 

Nie umiem używać opcji edytuj

 

 

Jak Cie wkurwiłem to sory, bardzo mi przykro,

A tak serio to mam beke, z Twojego wyskoku cipko.

Rap gra Twoją matką ? Bo spłodziłem Cie z nią,

Zapewniłem Tobie poród, teraz zapewniam zgon.

Po co to napisałeś, nie rozumiem na prawdę,

Chciałeś w czyiś oczach, zyskać kurwa uznanie?

To Ty robisz marne prowo, nie zrzucaj na mnie,

Bo dowiesz się co znaczy, zostać urażony punchem.

Marnujesz mój czas, myślisz, że nie mam co robić?

Dissuj równych sobie, a o wygranej ze mną zapomnij.

Czuj się zaszczycony, że Ci odpowiadam ściero,

Nie muszę tego robić, mam dzień dobroci dla zwierząt.

Na prawdę chciałeś wygrać? Masz bujną wyobraźnie,

Jak chcesz zrobię Ci horror i dzisiaj nie zaśniesz.

Dla mnie jesteś nikim, jak ofiara dla mordercy,

Popraw swoje wyniki, choć i tak ja będę pierwszy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...