Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kim najłatwiej wyjsc z silver 1 i na jakiej lini .


Sardasom

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie  potrzebuje pomocy poniewaz wbijam 50lp i potem spadam do 0  i nie wiem kim najłatwiej bd wyjsc  do golda 5  jakim champem na jakiej lini pomocy !!!

Opublikowano

Mój kolega wybijał się za pomocą Kha-Zixa. Grał zarówno na midzie jak i na jungli.
Jeżeli jesteś w stanie się nafeedować, to wysadzasz wrogiego carry w ułamku sekundy i wyskakujesz z walki.
Możesz mieć z tym jednak czasem problemy, bo czasem go banują, a ostatnio dostał parę nerfów na obrażenia i to całkiem sporych......

Najogólniej wydaje mi się, ze powinieneś wymasterować właśnie jakiegoś zabójcę albo bruisera, który jest sam w stanie robić wiele rzeczy - coś w rodzaju Renektona czy Riven.

wikmk9.jpg

Opublikowano

Zdecydowanie polecam Riven

 

+owni topa

+4minidashe

+tarcza

+podrzut

+stun

+dodatkowy dmg z ulta

+fala uderzeniowa z ulta

+może skakać przez ściany

 

Sam jesteś wstanie carrować gry, bardzo mocny pick do wybijania się z niskich jak i wysokich dywizji.

Opublikowano

Polecam grać duo z kolegą .

Ty na bocie jako adc najlepiej jinx lub ashe a twój kolega jako supp treshem .

Linia wygrana jak ogarniacie ;)

Nie grajcie tylko w nocy najwięcej polaczków siedzi xD

Opublikowano

Z silvera wyjdziesz każdą postacią. Osobiście Ci polecam postaci, które mają duży burst, typu Cassiopeia, Syndra, LeBlanc, Katarina, jeśli wygrywasz swoją linie staraj się roamować.

279981407253602336505.png
Opublikowano

Polecam Kate + BoL'a. 90% szans na wygranego mecza. Przykładowo wczoraj, zacząłem grać z Bolem i wbiłem srebro III w kilka h od 0 ptk. :)

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...