Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

UWAGA! Zrobie za darmo 1 strone serwera minecraft!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Heh.. Nie warto korzystać, dlaczego?

- Hobby: Pisanie WWW, czyli piszesz WWW do adresu docelowego? ok.

Strony się tworzy w języku programowania, a nie pisze...

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1166807-polaczenie-strony-internetowej-z-facebookiem/#entry10009738

Ok, nawet nie umie podłączyć strony z fb - nawet pewnie nie wie, że trzeba do tego założyć aplikacje na FB..

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1166192-problem-z-przezroczystymi-divami-html-i-css/#entry10006621

Brak znajomości HTML, oraz w tym temacie macie jego STRONĘ - beka.

 

 

Czyli z tych tematów można się wyczytać, że ten użytkownik za grosz nie zna HTMLu, PHP oraz aplikacji webowych (facebook), tak więc zrobi Wam jakieś gówno, nie stronę. :)

 

See you.

Everybody lies


uSQEFZv.png

Opublikowano

Nie tan dział -,- oraz mógł byś podać jakieś przykłady co już zrobiłeś, jakieś strony, umiejętności PhP itd...

 

dlaczego koniecznie php? =)

tak, pgmajster prawdziwy skilled ktory ticket system z boardu sprzedawal jako jakiestam gowno po 150zl.

taki tam sysadmin

Opublikowano

dlaczego koniecznie php? =)

tak, pgmajster prawdziwy skilled ktory ticket system z boardu sprzedawal jako jakiestam gowno po 150zl.

Jaki znów ticket system? Nigdy nie robiłem ticket systemu, a tym bardziej nie sprzedawałem po 150 zł, chyba mnie z kimś pomyliłeś... :)

A jeżeli dalej myślisz, że sprzedawałem jakieś ticket system, to chociaż powiedz gdzie - będę miał gdzie zgłosić podszywkę.

Everybody lies


uSQEFZv.png

Opublikowano

Heh.. Nie warto korzystać, dlaczego?

- Hobby: Pisanie WWW, czyli piszesz WWW do adresu docelowego? ok.

Strony się tworzy w języku programowania, a nie pisze...

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1166807-polaczenie-strony-internetowej-z-facebookiem/#entry10009738

Ok, nawet nie umie podłączyć strony z fb - nawet pewnie nie wie, że trzeba do tego założyć aplikacje na FB..

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1166192-problem-z-przezroczystymi-divami-html-i-css/#entry10006621

Brak znajomości HTML, oraz w tym temacie macie jego STRONĘ - beka.

 

 

Czyli z tych tematów można się wyczytać, że ten użytkownik za grosz nie zna HTMLu, PHP oraz aplikacji webowych (facebook), tak więc zrobi Wam jakieś gówno, nie stronę. :)

 

See you.

 

HTML nie jest językiem programowania, a mimo to tworzy się w nim strony.

Opublikowano

HTML nie jest językiem programowania, a mimo to tworzy się w nim strony.

Nigdzie nie wspomniałem, że HTML jest językiem programowania, a jak mówisz - HTML nie jest językiem programowania, a zatem jest językiem znaczników. 

Everybody lies


uSQEFZv.png

Opublikowano

@UP

Napisałeś że strony tworzy się w języku programowania, więc ja napisałem - że strony można również tworzyć w samym HTMLu, który nie jest językiem programowania.

Rozumiesz?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...