Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Głowice atomowe wycelowane w Warszawę, Wrocław i Berlin


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak, bo gazeta fakt to wiarygodne źródło niezależnej informacji, nie wierz w to, fakt to gazeta pisząca baaaardzo tanie sensacje tylko po to by gazeta się sprzedała.

Opublikowano

z tego gówna nic się prawdziwego nie dowiesz. Zawsze będą manipulować ludźmi. Napisali to żeby ludzie to czytali.

1390831561-U140955.jpg

Opublikowano

Tak, tak czytaj dalej to ścierwo jakim jest fakt, a daleko zajdziesz ;)

Brednie i bzdury. 

 

Gazeta jak gazeta, zrobi wszystko żeby zdobyć więcej czytelników i żeby lepiej się sprzedała :)

2rbyzpu.png

 

Remember, I don't give a fuck!

Opublikowano

Ludzie... To są rakiety z lat 70 bodajże, więc jak by je odpalili to by się sami rozjebali.

 

Po za tym Rosja chce wymieniać cały swój arsenał, więc coś jest na rzeczy.

Opublikowano

Ludzie... To są rakiety z lat 70 bodajże, więc jak by je odpalili to by się sami rozjebali.

 

Po za tym Rosja chce wymieniać cały swój arsenał, więc coś jest na rzeczy.

 

Sprzęt wojskowy nie psuje się tak szybko jak sprzęt cywilny.

76561198001815076.png
Opublikowano

Tak ruscy wycelowali w stolice europy w tym berlin głowice atomowe z obwodu kaliningradzkiego oczywiście całe NATO unia i ONZ się tym nie przejęły bo co tam parę głowic, nie wspominając o satelitach i siatkach wywiadowczych w każdym kraju, jednak tylko faktowi udało się zdobyć tak rzetelne i jakże prawdziwe informacje, no nie zostało nic jak tylko winszować prostym ludziom którzy wierzą w takie teorie. BRAWO

 

Dla mnie temat zbędny do zamknięcia, równie dobrze możemy rozpatrywać inne wspaniały newsy faktu jak np trzymanie szafy czy dlaczego mąż orał nią pole.

NJxbd4x.png

Opublikowano

Znowu przespałem jakiś koniec świata? xD

 

Nikt nie jest głupi, żeby niszczyć ziemię, chyba, że ktoś jest upośledzony.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...