Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak skutecznie zmieniać bony na Imetin zajrzyj , a się dowiesz.


Azet666

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko.

 

A więc chyba nie ma tego tematu na mcp forum dotyczącego zmiany bonów na prywatnym serwerze ''Imetin''

 

 

Żeby ustawić bota potrzebne będą nam dwa programy.

 

#1:Auto-Clicker ( Sam klika )

#2:Switchbot od Padmaka

 

 

Gdy już mamy te dwa programy wchodzimy do gry ustawiamy przedmiot tradycyjnie w górnym rogu 'I' eq.

Włączamy switchbota od Padmaka i ustawiamy w nim bony takie jakie chcielibyśmy zrobić.

Odpalamy auto-clickera i ustawiamy szybkość zmieniana bonów na 0.2-3 ( polecam )

 

 

UWAGA!!!!!

Gdy znajdzie nam bonusy automatycznie wyrzuci nas do pulpitu.

 

 

 

Pozdrawiam

/Azet666

 

 

Opublikowano

Słabo opisane, brak estetyki i ogólnie lipa :( 

Jednak poradnik chyba widziałem już kiedyś, mimo to może i się przyda :) 

 

 

P.S.

Potem przetestuję:) 

 

 

Życzę powodzenia na przyszłość i pozdrawiam. 

Opublikowano

A działa to gdy mieszanie bonów jest u Baek-Go?

Działa wtedy jak przenosisz przedmiot na Baek-Go masz tam takie coś ,że klikasz i zmieniasz ustawiasz auto-clicker'a w tym miejscu no i zmienia :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...