Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie - Wytłumaczy ktoś mounty ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cze wytłumaczy mi ktoś pare spraw związanych z mountami ?

1.Jak dodać co clienta

2.Jak zrobić questa do monta ? ?

3.W navicacie w tej tabelce mob_proto co jest id vnum special id/value 0 itp to jak mam zrobić taką tabelke dla monta ,bo pewnie jest inna niż dla itemku ?

Móje 3 monty które musze dodać

0 boar boar
0 dog_god dog_god
0 fire_tiger fire_tiger
20110 boar
20111 dog_god
20112 fire_tiger
Pomoże ktoś pls ?

One hits,one hits runeyylo yea lets go bitches

Opublikowano

 

Cze wytłumaczy mi ktoś pare spraw związanych z mountami ?

1.Jak dodać co clienta

2.Jak zrobić questa do monta ? ?

3.W navicacie w tej tabelce mob_proto co jest id vnum special id/value 0 itp to jak mam zrobić taką tabelke dla monta ,bo pewnie jest inna niż dla itemku ?

Móje 3 monty które musze dodać

0 boar boar
0 dog_god dog_god
0 fire_tiger fire_tiger
20110 boar
20111 dog_god
20112 fire_tiger
Pomoże ktoś pls ?

 

Średnio rozumiem.

 

Mounty jako npc dodajesz w navi / Client

Mounty żeby działały po ubraniu pieczęci robi się za pomocą questem.

54010287442563618639.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...