Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Skryptu na eq po zginięciu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć szukam skryptu na to że jak ktoś ma vipa to nie traci expa po zginięciu a svip nie traci i expa i itemków :) z góry dziękuję 

936131400425106482086.png
Opublikowano

Nie wiem czy o to ci chodziło, lecz coś napisałem (nwm. czy działa)

#Zawsze... - Ekserymentalny skript by MikolajGra

#Licencja http://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0/pl/legalcode 

#KORZYSTAJĄC ZE SKRIPTU AKCEPTUJESZ LICENCJĘ.

#SKRIPT NIE TESTOWANY, JAK BEDZIE WYWALAŁ BŁĘDY NAPISZ!!!


#Jak bedzie ktoras linijka dzialala to usun pozostale 


on death of player:
	if player has pemission "zawsze.eq" or "zawsze.*:
		if player has enderchest:
			add inventory of player to enderchest
#lub
	if player has pemission "zawsze.eq" or "zawsze.*:
		add inventory of player to enderchest
#lub
	if player has pemission "zawsze.eq" or "zawsze.*:
		player has enderchest:
			add inventory of player to enderchest

#ekspermymentalna część
	if player has permission "zawsze.*":
		save player's exp
#lub	
	if player has permission "zawsze.*":
		save player's level
#lub	
	if player has permission "zawsze.*":
		save player's experience

f

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...