Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co zrobić z tym serwerem? Czy ten hosting jest odpowiedni?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka. Załóżmy, że mam do dyspozycji serwer 10 slotów. Na co mogę go przeznaczyć? FB, SV+Gildie, a może Kwadratowa Masakra (kwadratowa tak średnio ;3)? Pamiętam serwer sv+gildie, który wypromował się mimo 10 slotów (cały czas był full, a po jakimś czasie sam zaczął na siebie zarabiać i zdobył więcej slotów). Chciałbym jednak wasze propozycje. Może być nawet jakiś inny pomysł na serwer ;3

 

Drugim pytaniem jest czy hosting

CubeHost.pl
jest tak dobry jak wszyscy mówią.

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Nie lepiej kupić VPS'a? 

 

Wtedy możesz mieć ile chcesz serwerów i slotów ;]

 

TEMAT:

według mnie cubehost jest w miarę dobry ;]

Opublikowano

@up

Tylko widzisz średnia cena VPS'a 1 GB ramu to około 30 zł. Za 15 zł mogę mieć 10 slotów i tyle samo ramu. Co się bardziej opłaca?

No chyba, że masz jakiś tani a dobry hosting vps + jakiś dobry poradnik do instalacji serwera minecraft i ts3 na jednym vps'ie.

Pzdr

Opublikowano

Moim zdaniem cube host jest słaby :/

Dlaczego:

1)Jak miałem serwer i wbiło 20 graczy to serwer wywaliło

2)Słabe maszyny

3)Mało GHz ma procek i rdzeni

4)Drogo

--------------

Ja wole hostmc

adres: www.hostmc.pl

Opublikowano

Hosting wydaje się porządny.

Według mnie będzie odpowiedni.

Opublikowano

Nie lepiej kupić VPS'a? 

 

Wtedy możesz mieć ile chcesz serwerów i slotów ;]

 

TEMAT:

według mnie cubehost jest w miarę dobry ;]

Ile chcesz do puki ci nie wywali :*

VPS jest jeszcze gorszym rozwiązaniem niz jakikolwiek hosting minecraft.

VPS'ów jest postawionych kilkanaście na dedyku. Co daje nam spore dzielenie łącza i procesora. Jeszcze dodać, że strata ramu.

Polecam serwery pukawki

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...