Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

♦ [1.7.2/1.7.4] | ♦ | ~ SALVADORE ~ | ♦ | ~ II EDYCJA ~ | ♦ | ~ SURVIVAL/FRAKCJE ~ | ♦ | ~ BOSSY ~ | ♦ |


Imaginatiion

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

-
-
-
-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-
-

-

nxu2.png

Tylko od Ciebie,Twojej motywacji i determinacji zależy to,

czy będziesz na szczycie,czy też upadniesz i już się nie podniesiesz.

Pracowaliśmy i pracujemy nad tym,aby nie być kolejnym nudnym serverem,

tak jak widać w niektórych publikacjach.
Nie zastanawiaj się długo nad wyborem servera,tylko dołącz do nas,po czym

zobaczysz,że był to strzał w dziesiątkę.

Znajdziesz u nas BOSSY z których jest specjalny drop

m. in. SERCA BOSSÓW,z których będą wypadały różnorakie itemy.

Mamy również powiększony exp z mobów. TNT może zburzyć obsidian.
1h8c.png

 Adres IP : s3.mply.eu
 Sloty : 30
♦ Nether/End : ON
 Zwierzęta/Potwory : ON
 Typ Servera : Survival/Gildie
 Wersja : 1.7.2/1.7.4

4q27.png

♦ Locker[Właściciel]
♦ imaginatiion[Adminka]
♦ DragoPeeL[Administrator]


1zo3.png

Aktualny event : BRAK
Aktualny konkurs : BRAK


-

33e7pdt.png
2vc6zhh.png
i2u5pw.png
w0rh9z.png

 

 

Bossy

 

Król Zombie

rrmdrt.jpg

 

Tarantula
bhfy2p.jpg

Szkielet Strażnik
3589di1.png

 

 

 

Zachęcam do komentowania i podzielenia się z nami swoją opinią na temat servera. 

nztx.png

 

x


Opublikowano

Na start zacznijmy od tego że "pierwsze wrażenie" nie znaczy że serwer należy do najlepszych jeżeli chodzi to ten tutaj. :

Serwer posiada administracje w wieku lat 15-17 rozmawiając z tymi "osobnikami" (NIE ma) żadnych : (Napinek,Kłutni,Wyzwisk,Wulgaryzmów,Hałasów,Braku tolerancji.) jest za to : (Szacunek,Spokój,"OGAR",Tolerancja,Każdy mówi po koleji,Każdy ma prawo głosu.)    Nie ma jakiego kolwiek "jak się nie podoba to WON!" Gdy wszedłem na serwer od razu zacząłem go oglądać niczym 13latek pornografie w internecie wszystko było okej nic sie nie odzywalem i wyglądało wszystko bardzo "KULTURALNIE" gdy zobaczyłem na say'u napinke między graczem a "Administratorem" od razu mnie to zainteresowało iż gracz przeklinał i robił "HARMIDER" admin zwrócił mu 3 razy UWAGĘ po czym gracz otrzymał bana z własnej głupoty od kąd wszedł na serwer łamał regulamin i prosil o "OP,erator,a" iż zainteresowała mnie ta sprawa poprosiłem H@ o podanie swojego komunikatora "Skype" okazało się że na prawdę da się tutaj dogadać z Administracją i dowiedziałem się nawet kilku fajnych ciekawostek na temat tego serwera. :)                Myślę że ten "SERVER" jest jak najbardziej "GODNY"UWAGI" tak więc polecam i zapraszam do wspólnej gry iż :                            Serwer posiada 30 slot z czego spokojnie gra połowa graczy na serwer są stałe fundusze "DOCHODY" i planowany jest rozwój serwera na podstawie powiększenia slotów z tego co wiem dalszych planów na temat rozgrywki jeszcze nie ma na serwerze aktualnie panuje miła atmosfera gracze sobie pomagają a Administracja to znaczy "TEAM" przestrzega regulaminu nie ma dawania itemków oraz GM lub OP dla graczy lub innych tego typu dennych propozycji dla graczy GRA odbywa się jak najbardziej "Feair Play" z YouTube,m sie nikt nie spieszy iż jest to na razie zbędne Mapka "Ładnie" ręcznie rozbudowana, Gracze nie są olewani a na serwerze zawsze jakis admin ma zmiane chyba że jest jakiś "WYJĄTEK" :) maszyna jest oparta na hostingu FiberHost i jest to serwer (HOSTOWANY) Administracja poznała się w internecie więc nie jest to jakaś ugadana grupka kolegów ze szkoły podstawowej. :) Z tego co wiem serwer ma trzeci dzień od otwarcia go i nawet "WIDAĆ" że bardzo dobrze się rozwija,na temat rekrutacji nic mi nie wiadomo ale podejrzewam że jest OFF iż liczba osób w TEAM'ie to 4 i tyle powinno na razie wystarczyć serwerowi daję     9/10 Z powodu że w naszych czasach nie było nie ma i raczej nie będzie idealnego/idealnej (Rzeczy,OSOBY,SerweraDziękuję to na tyle.

PS: Pozdrawiam ---->   PatrykCZEGO

Opublikowano

Serwer jak najbardziej godny uwagi ;)

Admin bardzo mily, pomocy. Tutaj bardzo duzy +!

Dobra maszyna, jak jestem na serwie jeszcze nie mialem zadnej sciny/laga.

 

Jedyny minus serwera to -Malo graczy .

 

Zapraszam serdecznie ! ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...