Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.7.2/1.7.4] Inducraft Hardcore ! [WG] Factions 20 slotów ||Dropy ze Stone||


wiadro90

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
 

 


G%C5%82%C3%B3wne%20Informacje.gif



Strza%C5%82ki.gif Nazwa Serwera: Inducraft

Strza%C5%82ki.gif IP Serwera: inducraftmc.maxc.pl

 


Podstawowe%20Informacje.gif



Strza%C5%82ki.gif Wersja Serwera: 1.7.2/1.7.4

Strza%C5%82ki.gif Sloty: 20 - Narazie

Strza%C5%82ki.gif Rodzaj: Hardcore

Strza%C5%82ki.gif Typ Serwera: Dedykowany

Strza%C5%82ki.gif White-List: Nie

Strza%C5%82ki.gif Premium: Nie

Strza%C5%82ki.gif Nether: Tak

Strza%C5%82ki.gif PvP: Tak

Strza%C5%82ki.gif Zwierzeta: Tak

Strza%C5%82ki.gif Pluginy: Factions, Iconomy, Otherdrops ITP.

 


Za%C5%82oga.gif



wiadro90pl- Wlasciciel Aixson-Moderator Pasik2-Moderator

 


Dodatkowe%20Informacje.gif



Serwer Jest Trybem Hardcore Nie ma /spawn /warp Jak jesteś na spawnie to zrób sobie lepiej Waypoint :D 

Dozwolone modyfikacje:

-Optifine

-Rei\'minimap

-ArmorStatusHud

-PotionsStatusHud

-Shaders

================

Reszta jest karana banem Pernamentnym !!!!!!!

================

Serwer ma ograniczony świat na 5000 kratek w każdą stronę :D

================

Tepiące pólpłytki na wybrane kordy + + , - -, + - , -+

================

Screeny spawnu:

2014-03-14_12.20.36swudu.png

2014-03-14_12.18.27mjuo4.png

2014-03-14_12.21.13xquwt.png

2014-03-14_12.21.486puwb.png

====================

Chcesz swój posąg wbij na serwer i poproś admina (wymagane konto premium)

====================

Dropy:

Na serwerze pod komendą /drop

====================

Na początek macie 30 $ za co musicie kupić sobie żarcie w Sklepie

====================

Macie jednego kita :

/kit enderchest co 7 dni na jednego gracz

====================

Nie ma banów za śmierć

====================

Rangi do kupna :

Vip

SuperVip

++++++++++++++++++++

Zapraszamy Serdecznie i Życzymy Miłej Gry

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

b_560_95_1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...