Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SoPlay.pl [PvP][KASA ZA ZABICIE][RANGA VIP/SVIP][AUTORSKIE SKRYPTY/PLUGINY][FAJNE DODATKI]


*RevangE*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

.R.

.E.

.K.

.L.

.A.

.M.

.A.
.!.
.!.

.R.

.E.

.K.

.L.

.A.

.M.

.A.

SoPlay.pl

Witaj graczu, zapewne szukasz teraz serwera PvP na którym nie ma lagów jest miła atmosfera oraz ogarnięta administracja? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś (jeżeli nie to też :D ). Serwer soplay.pl oferuje ci stabilną maszyne oraz zbalansowane rangi premium - tak! u nas vip nie lata z eq prot 4 ;)

Informacje Główne.


IP: soplay.fhmc.pl
Sloty: 69 - Jeżeli będzie taka potrzeba to zostaną dokupione
Wersja MC : 1.7.X


Dodatki na serwerze.

Otrzymujemy pieniądze za zabicie gracza
Gracz otrzymuje - 100$

Vip otrzymuje - 125$
SuperVip otrzymuje - 150$

Rangi Premium 

 

Vip
pre_1394740195__vip.png
SuperVip
pre_1394739889__svip.png


Na serwerze jest pokój z enchantami za $
Jest 20% szans że po zabiciu gracza dropnie nam diament
pre_1394740095__pomoc.png
I wiele wiele więcej - co by pisać wbijajcie na serwer.

Opublikowano

Polecam, naprawdę spoko serwer. :3

Mam nadzieje że się wybijecie, ilośc slotów wzrośnie.

 

Pozdrawiam,

Najlepszy serwer Wojny Gildii?


Sprawdz! - mc.proCrafters.pl

Opublikowano

Sloty - 69 przypadek ?

@TOP

Serwer jest bardzo fajny. Osobiście polecam. Bardzo przychyliło mnie do niego to, że rangi vip nie mają aż takiego wyenchantowanego eq.

258241432985440392180.png

Opublikowano

Witam.Nie polecam tego serwera ponieważ, ROOT czyli założycie serwera bije graczy z eq które doje sobie z GM mówiąc że gra jako SuperVIP. Właściciel ma 14 lat zarówno jak i jego wspólnik. Również nie dba o kulturę osobistą, obraza graczy. Brak skrzyń na mapie, serwer nie dopracowany. Dostałem od niego rangę VIP za wbicie na serwer potem o godzinie 21:25 wyszedłem w diax eq pół enchant pół nie, aby zarobić kasę na dalsze ulepszenie. Gdy ROOT czyli założyciel miał sojusz z 1-2 graczami więc podszedłem do nich i zabiłem Xer0sPL po chwili on napisał że mam przeje**** po chwili wyszedł w diax eq które dał sobie z GM i mnie zabił na 3 ciosy z miecza diaxowego mówiąc że zabił mnie uczciwie, teraz pytanie czy dawanie sobie itemy z GM oraz zabicie w PRO enchant Eq na dodatek to ROOT mówiąc ze to uczciwe zabicie ? Moja Opinia wynosi 2/10. 

Podeślę wam SS żebyście wierzyli :)
 


1.http://i60.tinypic.com/6nzeqg.png

2.http://i59.tinypic.com/2ntjps7.png
3.http://i60.tinypic.com/1445mi0.png
4.http://i60.tinypic.com/1445mi0.png
5.http://i62.tinypic.com/epeqty.png
6.http://i57.tinypic.com/vqksip.png
7.http://i62.tinypic.com/2r53vxz.png
8.http://i57.tinypic.com/vq1js8.png
9.http://i62.tinypic.com/4ke1i8.png
10.http://i61.tinypic.com/vx136e.png


 
Opublikowano

Nawet spoczko jest spawn, Podoba mi sie opcja z szansa na Drop diamentu oraz Rangi :) Powidzonka

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

@ref. (Autor tematu nie może)

mam pytanie dotyczace tego czy macie teamspeaka??. Bo nie jest opisane a na serverze pisza cos o ts

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Cieszy mnie to widząc taki serwer, że vipy nie mają aż takiego dużego przebicia. Zrozumiałe, ze musi jakieś być, ale jest w sam raz!  Zawitam na serwer :)

1384358313-U695412.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...