Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Miejsca Na Łowienie


Paweł+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie:

 

Czy jest jakaś różnica między jednym łowiskiem a drugim gdzieś jest rybek więcej gdzieś mniej gdzieś bardziej podchodzą gdzieś mniej ?

Opublikowano

no i oczywywiście dużo robaków do łowienia bo w m2 nie ma rybaka ja też bardziej polecam m2 żadziej ktoś się skapnie że łowisz na fb a gm prędzej sprawdza łowiska w m1.

graphic.png

76561198162331360.png

Opublikowano

tak wnetrznosci w IS a co do TOPICu to nie ma roznicy chyba ze mowimy o m1 albo m2

everybody_lies_by_deadmelkor-d5bl91v.png

"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść

Niepokonanym

Wśród tandety lśniąc jak diament

Być zagadką, której nikt

Nie zdąży zgadnąć nim minie czas..."


| exModerator Inne MMO | exLider League of Legends | exMPC Media Lider | VIP |

 

Opublikowano

ja tam lowilem kiedys test robilem w m1 2 godzine 2 malze poszedlem do m2 z 5 rybek na 30 malze i to all w 1 godzine! : > jak najbardziej polecam m2 w chunjo stajesz za górką na górce mapki tak aby łowił i nikt cie nie zobaczy ;)

kalik.png

Opublikowano

Co do wypowiedzi mariana.

Marmur rybacki nic nie daje do lowienia tylko pokazuje co masz na haczyku ;]

54585309939136444418.png

Opublikowano

Ja powiem tak :

Lepiej lowic w m1 no moze nie spotkasz tam ryb takich jakie sa w m2

ale doswiadczylem na wlasnej skorze ze w m1 wiecej rybek leci ;p

Opublikowano

Dobra a macie jakieś miejsce ( tak aby GM, i gracze ) się nie kręcili w m2 ??? Chodzi mi o NIEBISKICH :)

 

Możecie podawać, swoje miejsca :D

RMCF

Opublikowano

Tak jak UP :D Dobra metoda xP Wejdź sobie do morza (daleko od lądu, żeby nikt nie widział) i łów :P. A tak apropos... GM'owie teraz tak szukają hackerów? xD Ja tam łowiłem kilka godzin w rzece, a konto nadal jest :D. (masa na szepcie: "Jak tam wlazłeś?" xD) Mowa tu oczywiście o JINNO i rzece w m1 przy rybaku blisko miasta :P.

Moje patche:

Moje tutoriale:

Opublikowano

No to tak:

 

-Każdy kto podał miejsce na FB jest idiotą ponieważ GM Metin2.pl sprawdzają to forum (Wiem bo nawet na IRC'u się pytałem)

 

-Marmur daje 10%, ale za to krótki czas działania

 

-Jeżeli zarabiacie na rybkach to łowić w m1 (więcej ryb - mniej małży). A jeżeli zależy wam na małżach to w m2 (mniej ryb - więcej małży)

 

Mam nadzieję że pomogłem :)

59561-pieprz-wszystko-nakurwiaj-na-gitarze.gif

 

Moje motto życiowe

:)

 

Zbieram +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...