Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam telefonu do 60zł w ofercie abonamentowej


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Poszukuję telefonu, który mógłbym wziąć w abonamencie lub mix'ie za max 60 zł, a za telefon mogę maksymalnie dopłacić 400-500 zł. Co mi proponujecie? Chciałbym aby telefon był:

  • Dobrze wykonany
  • Wysoka wydajność ( Zarówno w grach jak i do wszystkiego )
  • Nie był "ultracieńszy niż dupa węża" by się nie złamał przy mocniejszym naciśnięciu w ekran
  • Ekran z bardzo dobrą jakością obrazu

... Czyli ogólnie ma być bardzo dobry :)

 

@Edit: Też dobry aparat się przyda.

@Edit2: ... w telefonie :)

1367303118-U250803.png

Wszystko trzeba od nowa...

Opublikowano

Sądzę, że LG L9 w Orange będzie najrozsądniejszym wyborem. Gta pójdzie, nie zacina się, ładny interfejs oraz mocny głośnik. Sądzę, że nie warto dopłacać do lepszych modeli 300 zlotych, L9 to kawał dobrego sprzętu.

17052109001382846035.png


Opublikowano

Hmmm, może nokia 3310 na allegro? Jedno doładowanie za 50 zł :P A na poważnie to może jakiś htc? 

Opublikowano

Polecam telefon :

 

HTC one s :

 

 

 

 

htc-one-x-vs-htc-one-s-which-is-the-bett

 

 

 

- łatwa obsługa

- wygoda i przejrzystość 

- wytrzymała bateria ( nie wiem czy czasem bateria nie jest mocniejsza niż w htc one x )

 

Jeżeli zaś cenisz sobie wygodę w ręce to polecam Ci telefon

 

ZTE Blade III

 

 

 

 

ZTE-Blade-III_3.jpg

 

Opublikowano

Polecam telefon :

 

HTC one s :

 

 

 

 

htc-one-x-vs-htc-one-s-which-is-the-bett

 

 

 

- łatwa obsługa

- wygoda i przejrzystość 

- wytrzymała bateria ( nie wiem czy czasem bateria nie jest mocniejsza niż w htc one x )

 

Jeżeli zaś cenisz sobie wygodę w ręce to polecam Ci telefon

 

ZTE Blade III

 

 

 

 

ZTE-Blade-III_3.jpg

 

Mówił o telefonie w abonamencie.

17052109001382846035.png


Opublikowano

Wydaje mi się że LG Swift L9 II w ofercie Playa za 80 zł to najrozsądniejsza opcja, co o tym myślicie?

1367303118-U250803.png

Wszystko trzeba od nowa...

Opublikowano

Wydaje mi się że LG Swift L9 II w ofercie Playa za 80 zł to najrozsądniejsza opcja, co o tym myślicie?

Bardzo dobry wybór. Jeżeli masz okazję, to bierz. Seria "L" to najbardziej udana seria w segmencie budżetowym.

17052109001382846035.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...