Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Map Editor, jak coś takie zrobić/wykonać?


jakub2508

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam pomocy poniewarz oglądam pewnego rosyjskiego youtubera goba6372 i on robi mapkę truckers.

i problem jest poniewarz chce se zrobić taką mapke tylko troche inna.

Pomocy

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

W takim razie napisze w temacie, zeby pare innych osób wiedzialo jak to zrobic.


1. Robisz folder o nazwie base a w nim map w folderze w ktorym masz zainstalowana gre.


2. Do map wkladasz plik map.mbd ktory wyciagasz z base.scs rowniez zainstalowany w folderze z gra. *Pamietaj ze najpierw otworzyc base.scs musisz posiadac Scs Extractor.:)


3. Wchodzisz w Dokumenty -> Euro Truck Simulator 2 i otwierasz plik config.cfg i szukasz linijek uset_g_developer  i uset_g_console ktore posiadaja wartosc 0, te wartosci zmieniasz na 1.


uset_g_developer: 1


uset_g_console: 1


4. Uruchamiamy gre.


5. Zmieniamy na srednia rozdzielczosc i wylaczamy tryb pelnoekranowy.


6. Klikamy klawisz `.


7. Wpisujemy Edit Europe.


I zaczynamy robic mape. Najpierw polecam poprobowac rozne podtytuly typu Model itp. Nowe rzeczy robimy za pomoca New item a usuwamy jak wiadomo Delete Item.


8.Po ukonczeniu, zapisujemy mape.


9. Plik ktory byl w map->base czyli map/europe.mbd wkladamy do pliku scs w dokumentach jako mod.


 


Jesli bys potrzebowal wiecej pomocy, pisz pw lub gg.


@jakub2508

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...