Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

*Reaktywacja* *SlimeSV!* *1.7.2* *Duzy Exp i Bardzo duzy Drop!* *Gilide za Itemki!*


Zegcio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg SlimeSV



Informacje.png



strzalka.gifTYP: Sv + Frakcje


strzalka.gifSloty: 31


strzalka.gifIP: slimesv.gomc.pl


strzalka.gifPotwory: Tak


strzalka.gifZwierzęta: Tak


strzalka.gifPvP: Tak


strzalka.gifPremium: Nie


strzalka.gifNether: Potrzebne itemki dropia ze stone !


strzalka.gifBialaLista: Nie !




Administracja2.png
Wlasciciel : Zegcio,MarcoReall



pluginy.png
m.in. OtherDrops , Gildie by dzikoysk !



InformacjeDot.png
Drop ze stone :
Diamentowy Blok : 11 %
Blok Zlota : 16 %
Blok Zelaza : 21 %
Wegiel : 11 %
Perelka : 0,5 %
TnT : 7,8 %
Netherrack : 2 %
Obsydian : 2 %
Ksiazki : 6 %
Drop z Lisci :
Jablka : 5 %
Sadzonki : 5 %
Exp :
8000 Jednostek expa co daje nam okolo 70 Poziomu !

                                                             graphic.png

Opublikowano

@REF

 

Przepraszamy , serwer przekładam na dzisiaj 15-16 , Problem z gildiami ;]

                                                             graphic.png

Opublikowano

Pozdro juz 18:27 A tu dalej whitelist on ;-;

Na początku Pomyślałem, że to takie, no że nie wiem. No .

Na początku Pomyślałem, że no nie wiem co z tym zrobię, a potem sobie pomyślałem.
o Zapale i zapaliłem i tyle.

tatuaz-marihuana.jpg

Opublikowano

Noi nic, Daje 4 minuty :_:
Zaciekawil mnie serwer :3
zrobie Reklame xD

Na początku Pomyślałem, że to takie, no że nie wiem. No .

Na początku Pomyślałem, że no nie wiem co z tym zrobię, a potem sobie pomyślałem.
o Zapale i zapaliłem i tyle.

tatuaz-marihuana.jpg

Opublikowano

@REF

 

SERWER JUZ ON ! ZARPASZAM SERDECZNIE !

                                                             graphic.png

Opublikowano

Epicki Serwer! Polecam wszystkim szukającym szybkiej klepy z najlepszym EQ!


Największym plusem serwera jest ogromny drop i exp ze stone' a!


Grałem około 30 minut i miałem secik Prot 4 i mieczyk 5/2!


Ogarnięte pluginy, ogarnięta administracja, ogarnięci gracze!


Nie ma nic "oczojeb*ego" z czego jestem bardzo zadowolony.


Mniejszymi plusami ale tak samo ważnymi są np. Losowy teleport,


Darmowe jedzonko, Zrównoważony /kit gracz itp, itd,


Plusów jest tyle że nie uda mi się wszystkich wymienić.


Minusami serwera są niestety LAGI!


Lagi najprawdopodobniej spowodowane tym, że nie ma


automatycznego usuwania itemków z ziemi.


Myślę że z minusów to na tyle i myślę że więcej ich nie będzie :D


Jeszcze raz polecam i pozdrawiam administrację! :)


Mój nick: kubaplichta280PL


sseekj.jpg

Opublikowano

Administracja bardzo pomocna,ladny spawn i do tego mili gracze. Zdecydowanie Plusik :)

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Moge prosic o jakis kontakt z adminem ? TS3 ,skype czy cos ? Moj skype dacek3

420101414077782925230.png

Nie zrozumiales mojej decyzji? Potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie! :)

Opublikowano

@EDIT

@REF !

                                                             graphic.png

Opublikowano

nie polecam servera lagi są na niej + na odpowiedz tak zwanego zegcia musimy długo czekać na poprzednich edycjach cały ich team forse za ub-any vip=y itp dawali na inne servery typu Skkf. server dla kasy nie dla zabawy nie polecam.

AwU6pPM.png

ⓉⓗⓔⒻⓡⓨ

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...