Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

potrzebyje anty log do xenobota


Leon Scott

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

potrzebuje scrypt lua do xenobota na anty loga, nie anty idle tylko zeby jak mnie wylogowalo to zeby zalogowalo mnie spowrotem, bardzo prosze pomooozcie :( z gory dzieki

Opublikowano

a ma moze ktos skrypt ze bile naprzemiennie w otworki exori ico a potem exori hur?

HDD1SRE.png                            

  

Opublikowano

Ganar robisz spam w innym temacie masz ten czar poszukaj wyslalem ci w odpowiedzi..

Co do Anty loga.. Raczej nie znajdziesz na to scryptu.. Nie wiem jak jest z innymi botami ale mozesz zawsze z injectowac dwa inne jeden w ktorym masz auto login i xeno na ktorym masz scrypty powinno dzialac (nie sprawdzalem).

Opublikowano

Może nie ma autologa do xeno ale na oficjalnym forum widziałem kiedyś temat gdzie jakiś skrypter zrobił program.

skan: https://www.virustotal.com/pl/file/2f2e9dbc8e9d5105d849b0e89b16f46a2948232870909157f22f68aab46349c3/analysis/1395424359/

download: http://speedy.sh/jwZZE/Reconnect.exe

Program nie mój ale latam na nim już długo, polega na tym ze loguje sie co 5min. Gdy jesteś zalogowany opcja nie działa, tylko wtedy jak jestes off to ponawia próby. 

 

Jak znajde temat na forum xenobota to podeśle tutaj żeby nie było.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...