Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszkuję Sponsora - założenie serwera prywatnego


Lezz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuję Sponsora który by płacił co miesiąc te 120 zł  , czy ile to tam za serwer :P

Więcej info PW lub Skype

Skype:
Skypciorek1

 


@EDIT:
FUCK PRZENIEŚCIE TO DO SERWERY PRYWATNE xD


DYM DYM KNF 4 ! <3 <3 <3 <3
KROK PO KROKU !

Opublikowano

deju dostał 140 pln o ile pamiętam, i wydał je na kubusie więc nie mów, że ikt mu niezasponsoruje ^^

 

 

@ co do tematu

 

 

....

 

Podaj tutaj pare Twoich prac, autorskie mapy, moby, instancje itp.

Zapraszam i polecam ~Aliszja Secret


faaaaajpg_enprqxn.jpg

Opublikowano

Nikt nie da Ci od tak 120 zł .

Podaj tutaj pare Twoich prac, autorskie mapy, moby, instancje itp.

 

Nauczony swoim doświadczeniem? Nie tak dawno sam szukałeś sponsoringu, a największym wyczynem na Twoim serwerze była zmiana nazw potworów, typu "Bardzo Zly Zombie".

 

@autor

To w Twoim interesie jest opisać jakie masz doświadczenie, co już zrobiłeś, czego nie. To tak, jakbyś chciał wziąć kredyt. Bank nie przyjdzie do Ciebie, tylko Ty musisz iść do niego.

Opublikowano

Znaczy sie no , praktycznie to 1 raz bym serwer zakładał ^^ :3


DYM DYM KNF 4 ! <3 <3 <3 <3
KROK PO KROKU !

Opublikowano

Nauczony swoim doświadczeniem? Nie tak dawno sam szukałeś sponsoringu, a największym wyczynem na Twoim serwerze była zmiana nazw potworów, typu "Bardzo Zly Zombie".

 

@autor

To w Twoim interesie jest opisać jakie masz doświadczenie, co już zrobiłeś, czego nie. To tak, jakbyś chciał wziąć kredyt. Bank nie przyjdzie do Ciebie, tylko Ty musisz iść do niego.

Przypominam Ci że z nudów dodałem do lc kamienie z metina, ubijając je AUTOMATYCZNIE dodawało do konta cash.Wątpie żeby ktoś ( po za Wizzatkiem i resztą adm. Z ***) potrafił by to zrobić.

Szkoda tylko że to wszystko na ep1.

Więc nie mów że potrafię zmienić jedynie nazwy mobów.

Elo.

@jaki typ serwera masz zamiar stawiać?

 

/Reklama forum. Kolejny raz będzie odpowiednio wyegzekwowany... Skrót od innego forum

-Neoxyh

Opublikowano

Przypominam Ci że z nudów dodałem do lc kamienie z metina, ubijając je AUTOMATYCZNIE dodawało do konta cash.Wątpie żeby ktoś ( po za Wizzatkiem i resztą adm. Z ***) potrafił by to zrobić.

Szkoda tylko że to wszystko na ep1.

Więc nie mów że potrafię zmienić jedynie nazwy mobów.

Elo.

@jaki typ serwera masz zamiar stawiać?

 

/Reklama forum. Kolejny raz będzie odpowiednio wyegzekwowany...

-Neoxyh

PHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHE

 

0430d-836652c1-e155-41bf-9be5-6f69ed258e

 

 

@NADAL potrzebujesz ten hajs? I co wzamian za sponsoring zaoferujesz?

Opublikowano

 

Jak kupisz Bloodiemy 'dżinsy' to Ci zafunduje serwer, hyhyhyhyhyhyhyhyh.

 

A tak serio. Wyobraź sobie, że przychodzi taki człowiek X do człowieka Y i prosi go o dotację, dofinansowanie, whatever, a zapytany o pomysł na przedsięwzięcie mówi... "e, nie wiem?". No kurde. Jestem pewna, że nikt tutaj nie da Ci po prostu 120 zł nie mając nawet 1% pewności, że serwer, który postawisz przetrwa dzień. Poza tym stawianie serwera LC to nie jest po prostu uruchomienie tego w tamtym, ale naprawdę trzeba to ogarniać, bo zrobienie crash'a w LC to pestka. Gorzej z naprawieniem. To samo tyczy się custom przedmiotów. Nikt do Ciebie nie przyjdzie, jeżeli walniesz skopiowany do bólu official EP1/EP2. Musisz mieć pomysł na coś, co jest unikatowe, ale jednocześnie zachęcające do gry, a (nie zniechęcając Cię) w dobie dzisiejszych serwerów będzie to trudne. (:

Opublikowano

Zamiar miałem robić albo EP2 albo EP3 ;3


DYM DYM KNF 4 ! <3 <3 <3 <3
KROK PO KROKU !

Opublikowano

Żeby postawić serwer trzeba duuuużo w niego włożyć. Ogólnie musi mieć w sobie to coś, żeby ludzie tam grali. Musi mieć ochronę przed DDoSami, bo bez tego to ani rusz... Bez pomysłu nikt Ci nie wyłoży kasy. 

Opublikowano

Dałbym ale i tak nie ogarniesz jak postawić serwer... 

Miałeś chyba na myśli moi rodzice by dali...Gimbie 

 

@ Bez prezentacji tego co ma być na serwerze ludzie niechętnie pomogą finansowo.Nikt nie chce kupować kota w worku

Opublikowano

Poszukuję Sponsora który by płacił co miesiąc te 120 zł  , czy ile to tam za serwer :P

Nawet nie oszacowałeś wydatków, ale czego oczekiwać od 14 latka...

Na Twoim miejscu nie ośmieszałbym się takim tematem w ogóle. 

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Nawet nie oszacowałeś wydatków, ale czego oczekiwać od 14 latka...

Na Twoim miejscu nie ośmieszałbym się takim tematem w ogóle. 

 

masz oszacowanie :

 

 

- VPS 129,99 pln

- Strona 10$

- Toole, strona chooy wie co kolejne 40$ ^^

 

#postaraj sie zaprezentować co potrafisz a coś wymyślimy ;p

Zapraszam i polecam ~Aliszja Secret


faaaaajpg_enprqxn.jpg

Opublikowano

Aha to lipa.
Proszę o close tematu ;3


DYM DYM KNF 4 ! <3 <3 <3 <3
KROK PO KROKU !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...