Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SKYWORLD [Skyblock] [1.7.2] ||HIDE 'N SEEK|| Autorskie Skrypty ||PRZENOSNY SKLEP W GUI!|| **


Snazzlie.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

GŁUPIA REKLAMA :C


GŁUPIA REKLAMA :C


GŁUPIA REKLAMA :C


GŁUPIA REKLAMA :C


GŁUPIA REKLAMA :C


GŁUPIA REKLAMA :C


GŁUPIA REKLAMA :C


GŁUPIA REKLAMA :C


b3TPMlr.png


IP: mc.wrotagier.eu


Sloty: 30 (Jak dopelnimy do 20 będzie i 40)


Typ: Skyblock


 


Zapraszamy cię na serwer ! :) Miła atmosfera, lecz nie odrażaj się małą ilością graczy, nasz serwer jest od teraz cały czas reklamowany więc nie będzie tak cały czas, jak wiecie Każdy serwer jest trudno zareklamować :c


4qqTtbV.png


A więc może zacznijmy od tego ?! ;)


Więc co możesz u nas spotkać ?


 


UNIKALNY WYGLĄD WYSPY


yipBweq.png


Pod wyspą znajdziesz również surowce :)


 


Menu serwera w GUI pod komendą /menu


IBli6Xd.png


 


IKIXgyU.png


Posiadamy autorskie skrypty ! M.in, Na 


InfoBota, 


Broadcast dla YouTubera, 


Skrócone komendy od /IS,


Zmieniona wiadomość po wejściu na serwer


LuoJY2A.png


Wlasciciel - Fumon437


 


Technik - TheParrotCraft


 


Mod - Poszukiwany


 


Mod - Poszukiwany


 


Mod - Poszukiwany


 


Szukamy porządnych modów, którzy chcą pomóc serwerowi, którzy nie chcą się bawić tylko Komendami.


 


Wzór:


 


Imię:


Wiek +14:


​Znajomość komend typu /tempmute itp:


Coś o sobie:


 


Podania prosimy pisać w tym temacie !


 


Cya ! Do zobaczenia na serwerze !


1387475061-U885056.png


 Z wami od 23 Marca 2013  <3 


 

Opublikowano

Serwer naprawdę ogarnięty, ładna prezka, piękne wyspy i fajny pomysł na sklep. Graczy nie powinno zabraknąć :)

Imię: Mateusz
Nick: HejterskiPL
Wiek: 14, ale zachowanie jak 15-16 - można mi zaufać
​Znajomość komend: Wzorowa, mam duże doświadczenie z serwerami, nawet na wyższych rangach.
Coś o sobie: Witam! Jestem Mateusz i jestem fanem i zagorzałym graczem Minecraft'a, gram w niego od wielu lat, a dokładniej od Alphy. Moja przygoda z serwerami zaczęła się za czasów Bety, a pierwsze stanowisko w ekipie miałem w wersji beta 1.6.6. Ogarniam komendy, piszę własne skrypty i dbam o to co piszę. Jestem osobą godną zaufania, z dużym doświadczeniem zarówno z grą jak i z serwerami. Na SkyBlockach gram bardzo dużo więc znam się na tym trybie. Pozdrawiam, HejterskiPL :)
 

Opublikowano

Dzięki za miłe komentarze i podania :) Własnie rozpatrzam podanie Hejterskiego, jest jeszcze sprawa jedna do ciebie.

Masz TS albo Skype ? Bo wolałbym mieć kontakt z moim Teamem :)

1387475061-U885056.png


 Z wami od 23 Marca 2013  <3 


 

Opublikowano

Imię: Mateusz
Nick: TheMattPL

Wiek: 16
Znajomość komend: 9/10.
Coś o sobie: Witam, gram od Początku bety , miałem własne serwery , jestem Godny zaufania , 

mam:

t3

skype (mrkedzio)

Opublikowano

Serwer naprawdę ogarnięty, ładna prezka, piękne wyspy i fajny pomysł na sklep. Graczy nie powinno zabraknąć :)

 

Imię: Mateusz

Nick: HejterskiPL

Wiek: 14, ale zachowanie jak 15-16 - można mi zaufać

​Znajomość komend: Wzorowa, mam duże doświadczenie z serwerami, nawet na wyższych rangach.

Coś o sobie: Witam! Jestem Mateusz i jestem fanem i zagorzałym graczem Minecraft'a, gram w niego od wielu lat, a dokładniej od Alphy. Moja przygoda z serwerami zaczęła się za czasów Bety, a pierwsze stanowisko w ekipie miałem w wersji beta 1.6.6. Ogarniam komendy, piszę własne skrypty i dbam o to co piszę. Jestem osobą godną zaufania, z dużym doświadczeniem zarówno z grą jak i z serwerami. Na SkyBlockach gram bardzo dużo więc znam się na tym trybie. Pozdrawiam, HejterskiPL :)

 

Dobre podanie :D Zapraszamy na serwer  ;)

 

~ Parrot

Opublikowano

Imię: Mateusz

Nick: TheMattPL

Wiek: 16

Znajomość komend: 9/10.

Coś o sobie: Witam, gram od Początku bety , miałem własne serwery , jestem Godny zaufania , 

mam:

t3

skype (mrkedzio)

Napisz coś jeszcze

Opublikowano

Imię: Aleksander


Wiek +14: 14 lat 


​Znajomość komend typu /tempmute itp: Znam dużo komend takich jak (Tempban/kick/tempmute)


Coś o sobie: Mieszkam na śląsku, znam angielski, władam poprawnie polszczyzną, jestem opanowany, nie będę bawił się komendami, mam TS/Skype, jestem otwartą osobą, umiem śmiać się z siebie, mam własny kanał na YouTube


http://www.youtube.com/user/XxTheOlekPLxX

76561198169567059.png

Opublikowano

Imię:Pawel


Wiek +14:21


​Znajomość komend typu /tempmute itp:3/4 komend powinienem znać. Ostatnio adminem byłem na swoim serwerze, który był ponad rok temu(serwer techniczny). Jeżeli nie dodali więcej komend od tego czasu to nie powinienem mieć problemu :)


Coś o sobie:Nazywa się Paweł. Od ponad 5lat mieszkam we Francji. Jestem na ostatnim roku liceum(tak, liceum u mnie ma 4lata). W wolnych chwilach lubię sobie poszpilać w różne gry. Kiedyś bawiłem się w pluginach/skryptach :P


1384358313-U695412.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...