Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

>-|#| ELITESURVIVAL.TK:5555 |#|-< [START 08.03.2014] SERWER SURVIVAL [SUPER PLUGINY] [ELEMENTY HARD] [RANKING] [GILDIE] [TNT % OBSIDIAN]


Marihuanek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

X


 


X


 


X


 


X


 


 


X


 


 


jjqaep.jpg


ELITE SURVIVAL 1.7 +


jjqaep.jpg


 


DATA STARTU - 08 MARCA 18:00 2014 ROKU ! WEJDŹ I SPRAWDŹ !


 


st-uennqgxueagpiuewndaf.jpg


 


2l9qg3o.jpg


 


rk-qmiqrocnffdotfnmbcsb.jpg


 


dm-vraigcsuxgydqcoaenlc.jpg


 


iv-vglcdroiaseamcfcauze.jpg


 


rs-kkvrhfgfwuylptohwdrp.jpg


 


xn-ftuguhkikbirhdtqvvva.jpg


 


qm-fyxuyyuuoblfeybuanjq.jpg


 


 


wlw1at.jpg


 


:: #IP ADRESS: elitesurvival.tk:5555


:: #TEAMSPEAK: brak :c               


:: #TRYB GRY: survival, element hc


:: #SLOTY: 69 można więcej          


:: #PAMIĘĆ: 8 gb pamięci ram        


:: #PREMIUM: Non-Premium           


:: #WERSJA: 1.7.2 i nowsza           


 


 


242fr6w.jpg


 


:: #HEAD ADMIN: Zmazik              


:: #MODERATOR: brak                 


:: #MODERATOR: brak                 


:: #HELPER: brak                        


:: #HELPER: brak                        


 


 


14dpnuv.jpg


 


SPAWN ;-)


spawn.gif


 


TAGI NAD GŁOWAMI ;-D


tag.gif


 


TNT NISZCZY OBSIDIAN =)


obs.gif


 


ZYCIE NAD GLOWAMI MOBOW :-P


health.gif


 


STARTOWE WYPOZAŻENIE =D


eq.gif


 


PODSTAWOWE KOMENDY =P


cmd.gif


Opublikowano

Sorki że nie za każdym razem wyświetla animacje :( Wejdźcie już dzisiaj o godzinie 18:00 a przekonacie sie jak idealnie jest zbudowany serwer, bardzo tani sklep sms i po starcie podam ip serwera teamspeak w grze :) Czekam na wszystkich tym czasem odpowiem na pytania na skype: xm4ni3kx :) Jeszcze raz, zapraszam wszystkich bardzo serdecznie i mile o godzinie 18:00 !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...