Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"Smierc Na Kwadratach" - Typu Kwadratowa Masakra


ziomzsierpc11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie, wszystkich czytających ten post!. Więc postanowilismy stworzyc serwer na który dostęp mają gracze którzy:

a) są uczciwi

B) przyjazni,kulturalni!

c) oraz lubią wyzwania

Serwer jest typu Kwadratowej Masakry polega to na tym ze przyjaznimy sie ze soba i wspolnie zmierzamy! SERWER dzieli sie na dwie grupy! kazdy nowy gracz ma 5 godzin na przygotowanie sie nastepnie dolacza do wybranej druzyny. Druzyne mozna wybrac  samemu na serwerze sa zabezpieczenia przeciw cheaterom chcemy grac uczciwie! dla zabawy serwer nie jest hardcore ale jest Trudny! na poziomie trudnym. Niema zadnych ulatwien posiadamy autorskie pluginy. Wiec powiem jeszcze raz w streszczeniu Masz 5h zdobywasz wszystko co cenne! nastepnie dolaczasz do druzyny! wiecej dowiecie sie na serwerze!

Aby zagrac z nami trzeba zakupic wejscie na serwer kosztuje ono 1zł (1,23zł z VAT)

Zakupisz je oraz aktywujesz pod adresem

Adres sklepu: sklep3510.crafthost.pl

Zagraj z nami liczymy na twoja pomoc!

Adres ip serwera: smiercnakwadratach.msvr.pl

 

W razie jakich kolwiek problemów proszę pisać na email: smiercnakwadratach@o2.pl

Opublikowano

Płatny serwer który padnie za jakieś 2 dni :P

EDIT.
Chciałbym zagrać ale nie będe płacił ;/

EDIT.
A tak btw zapomniałem napisac. Nie sądze, że zdobędziecie te drużyny ;P No dobra po 2-3 osoby może bd

Opublikowano

1,23 zł to nie jest jakaś fortuna, więc z miłą chęcią wbije.

Tak, ale nie mam nic na koncie i nie moge wbić :/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...