Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PBE 06/03 Irelia, Kassadin, Kog'Maw, Maokai, Heimer, nowa skórka rengara


Googlus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skąd ja to wiem ze codziennie coś zmienią Kassadinowi ? xD

Tym razem lekki buff. Hmm.. Czekam na zmiany na oficjalnym serwie : )

Opublikowano

Kassadina gwałcą nieźle. Oby wyszła z tego podobna aczkolwiek inna postać pod tą samą nazwą ;)

Co do artu logowania jest fajne, ciekawe jaka muzyczka

Opublikowano

Mały patch, ciekawe co będzie do tych SS bo tam nic nie jest opisane. Fajnie, że nowy skin do rengara ;)

Zapowiada się większy, najbardziej mnie interesuje co zmienili w summonerach.

Opublikowano

better nerf irelia xD.

 

Jestem ciekaw co zrobi Riot aby w końcu osłabić renektona i mete na full tanki na topie :)

Fe%C3%ABd_eune_58_1_logo.png

Opublikowano

better nerf irelia xD.

 

Jestem ciekaw co zrobi Riot aby w końcu osłabić renektona i mete na full tanki na topie :)

 

przydalby sie jakis item ad + ograniczenie heal'u, zamiast executioner calling 

 

już się cieszyłem z buffa na irelie ._.

Opublikowano

przydalby sie jakis item ad + ograniczenie heal'u, zamiast executioner calling 

 

już się cieszyłem z buffa na irelie ._.

Masz taki item jak "Wezwanie kata" ale i tak jest usseles itemem mimo bardzo dobrej pasywki.

Opublikowano

Up : to sa te same itemy , ale kolega powiedzial po angielsku -.-

Topic : kurde szkoda , moze zrobia cos z irelia bo swietna postac ale cos jej brakuje i malo grana jest ;/

z kassadinem za duzo kombinuja , on ma wjechac zrobic combo i zwiac , a oni tym ultem chca z niego zrobic goscia co bedzie stal ostatni w TF ... I na koniec rypal 2k z R ... Juz widze te buildy pod frozen heart , roe i gralla dla many -.- 40%cdr , masa resow i 2,5k many . Niech sie zajma urgotem i moze poppy .

Gramy w LOL'a

LV :30!!

Runy :

o.O ktos jescze wydal na to 100k ip?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...