Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własna gra na silniku GOLDSOURCE - jakie narzędzia?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

Mam do Was ogromną proźbę(tylko do obeznanych w temacie).Otóż chcę zrobić grę fps na tymże silniku tyle że nie wiem jakie narzędzia(proszę nie spamujcie komentarzami typu Google nie boli itd.),ew.poradniki,sugestie,wasze subiektywne rady itd.Na razie rozpisuję szczegóły fabuły itd.

Narazie nie szukam osób do pomocy(pewnie się to zmeni ew.do tworzenia muzyki i dźwięków może modelów postaci).

UWAGA!!Może być też cry engine lub unreal engine!!

Czekam na propozycje!!

Opublikowano

eh eh eh.

Najpierw poucz się JS lub C# lub Boo.

Potem wybierz silnik, te języki są "skryptowe" i pasują >>prawie do każdego<< 

Polecam ci Unity3D bo ma dużo TuT'oriali i Asset'sów, poza tym jest dość łatwy.

 

Oczywiście najlepiej pisać w C++ lub Java

 

Specjalnie na twoją prośbę:

https://www.google.pl/search?q=gra+fps+unity+3d&oq=gra+fps+w+uni&aqs=chrome.1.69i57j0l3.6725j0j7&sourceid=chrome&espv=210&es_sm=93&ie=UTF-8

Google nie boli (masz tam kilka TUT z Youtube)

Opublikowano

Dzięki,lecz chyba zrobię grę jako mód total conversion do half life.

Czyli podmiana tekstur,hud itd. Takie coś a'la cry of fear bym chciał zrobić.

Jakieś pomysły??

Dzięki,lecz chyba zrobię grę jako mód total conversion do half life.

Czyli podmiana tekstur,hud itd. Takie coś a'la cry of fear bym chciał zrobić.

Jakieś pomysły??

 

Za naj.odp. I szczegółowy opis i tutorial i odp.na moje pytania dot.silnika GOLDSOURCE daję kod z Lion'a na 24 H nielimitowanego internetu!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...