Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem - Po wybraniu postaci loga(przy łączeniu z zewnętrznego IP)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie. Serwer postawiony na routerze, pliki od Invoice. Z mojej lokalnej sieci normalnie można się łączyć. Natomiast gdy brat próbuje się zalogować od siebie (po zew. IP), wywala go do ekranu wyboru serwera. Skończyły mi się pomysły, porty wszystkie odblokowane.

A tu trochę logów, za które nie wiem jak się zabrać.

game svn revision: 2089M

 

 

SYSERR: ChildLoop: AsyncSQL: query failed: Data too long for column 'hint' at row 1 (query: INSERT DELAYED INTO log (type, time, who, x, y, what, how, hint, ip) VALUES('CHARACTER', NOW(), 1, 960976, 273297, 0, 'LOGIN', '192.168.0.101 1020738913 99 41 11953', '192.168.0.101') errno: 1406)

 

SYSERR: ChildLoop: AsyncSQL: query failed: Incorrect integer value: 'Y' for column 'is_gm' at row 1 (query: INSERT INTO loginlog2(type, is_gm, login_time, channel, account_id, pid, ip, client_version) VALUES('INVALID', 'Y', NOW(), 99, 1, 1, inet_aton('192.168.0.101'), '') errno: 1366)

 

SYSERR:  _find_npc_by_vnum: invalid argument

 

SYSERR:  _find_npc_by_vnum: invalid argument

SYSERR: SpawnEventHelper: cannot get map base position 1
SYSERR: SpawnEventHelper: cannot get map base position 3
SYSERR: SpawnEventHelper: cannot get map base position 21
SYSERR: SpawnEventHelper: cannot get map base position 23
SYSERR: SpawnEventHelper: cannot get map base position 41
SYSERR: SpawnEventHelper: cannot get map base position 43

 

SYSERR: Boot: item table size error

 

I tutaj chyba najważniejszy, jest tego nasrane sporo linijek

SYSERR: Analyze: login phase does not handle this packet! header 100

 

Any ideas? Z góry dzięki za pomoc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...