Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiem jaką gierkę sobie kupić. Pomocy.


Seijuro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemaneczko. :) 

Mam problem, mianowicie odłożyłem sobie jakies lekko ponad 100zł i myślę na zakupem jakiejś dobrej gierki tylko nie wiem za co się brać. 

Gra nie musi być wcale jakaś pro elo nowa z końca 2013, poczatku 2014 albo tam z 2059 roku, po prostu szukam czegoś przy czym dobrze spędzę czas i nie ważna jest dla mnie tam żadna data premiery i tam reszta takich szczegółów.

 

Ostatnio w co grałem i przeszedłem to tak : 

Skyrim

Saints Row IV

Dishonored

Gothic 1 , 2 + noc kruka. ( Nie wiem jak się mają sprawy z Gothic 3 i Arcania : Gothic 4 )

Wszystkie częsci GTA aż do V z tym, że to na xbox.

 

Szukam gier coś najlepiej cRPG tylko dobre , żeby było .

Lub coś ciekawego z gier akcji / przygodówek z akcją. 

Nie interesuję mnie też BF'y, MoH, CoD - tych gier nie lubię.

''Ćpam życie całe życie - jest po prostu kurwa zajebiście''

tzRj48l.png

Opublikowano

DayZ: Standalone. Akurat ok. 100zł.

Ta gra mi nie podchodzi ani trochę... :)

 

Śmiało możesz przejść Gothica 3, ponieważ jest to kontynuacja części. Na 4 nie trać czasu, bo to już nie to samo.

Mhm. ;)

Jeżeli tak to nawet dobrze, bo Gothic to jedna z  moich ulubionych i według mnie najlepszych erpegów.

Tylko, że w tej sytuacji mam ofertę kupna tego za 30zł więc pozotaję mi jeszcze 90. :) 

Coś jeszcze możesz/możecie polecić ? 

Jak ma się sprawa z Borderlands ? :)

''Ćpam życie całe życie - jest po prostu kurwa zajebiście''

tzRj48l.png

Opublikowano

Ta gra mi nie podchodzi ani trochę... :)

 

Mhm. ;)

Jeżeli tak to nawet dobrze, bo Gothic to jedna z  moich ulubionych i według mnie najlepszych erpegów.

Tylko, że w tej sytuacji mam ofertę kupna tego za 30zł więc pozotaję mi jeszcze 90. :)

Coś jeszcze możesz/możecie polecić ? 

Jak ma się sprawa z Borderlands ? :)

Borderlands to pod Coopa.

 

Nie grałeś w Wiedźmina? Obowiązkowa pozycja.

 

Wiedźmin 1 i 2.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Borderlands to pod Coopa.

 

Nie grałeś w Wiedźmina? Obowiązkowa pozycja.

 

Wiedźmin 1 i 2.

Narazie nie mogę pograć w Wiedźmina a ogl. to nie chcę ponieważ mam grafikę Intela i z tego względu po próbie włączania error , że mój komputer nie spełnia wymagań.

A nie jestem pewny czy w 2 mogę zagrać bez grania w 1... 

''Ćpam życie całe życie - jest po prostu kurwa zajebiście''

tzRj48l.png

Opublikowano

Narazie nie mogę pograć w Wiedźmina a ogl. to nie chcę ponieważ mam grafikę Intela i z tego względu po próbie włączania error , że mój komputer nie spełnia wymagań.

A nie jestem pewny czy w 2 mogę zagrać bez grania w 1... 

A Skyrim i Saints Row chodził?

 

No to w dużo gier nie pograsz.

 

Fallout 3.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

A Skyrim i Saints Row chodził?

 

No to w dużo gier nie pograsz.

 

Fallout 3.

Skyrim i Saints Row bez problemu.

''Ćpam życie całe życie - jest po prostu kurwa zajebiście''

tzRj48l.png

Opublikowano

To Fallout 3 też pójdzie bez problemu.

Dzięki wielkie. :) 

Fallout mnie własnie intrygował ^^

 

+Może mi będziesz w stanie pomóc, mianowicie kupiłem Oblivion'a ale nie ma wersji Polskiej, ponieważ kupiłem go w Niemczech i nasuwa mi się pytanie, czy istnieje jakiś patch/spolszczenie do pobrania żeby mieć dubbing lub no przynajmniej same Polskie napisy. 

Bo chciałbym zagrać w Obliviona, ponieważ Skyrim, Morrowind przeszedłem a Obliviona nie, bo nie chcę mi się grać po Angielsku...

''Ćpam życie całe życie - jest po prostu kurwa zajebiście''

tzRj48l.png

Opublikowano

Dzięki wielkie. :)

Fallout mnie własnie intrygował ^^

 

+Może mi będziesz w stanie pomóc, mianowicie kupiłem Oblivion'a ale nie ma wersji Polskiej, ponieważ kupiłem go w Niemczech i nasuwa mi się pytanie, czy istnieje jakiś patch/spolszczenie do pobrania żeby mieć dubbing lub no przynajmniej same Polskie napisy. 

Bo chciałbym zagrać w Obliviona, ponieważ Skyrim, Morrowind przeszedłem a Obliviona nie, bo nie chcę mi się grać po Angielsku...

http://www.gry-online.pl/s030.asp?ID=12266

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

ohh dzięki Wielkie ! :)

 

Jeżeli jeszcze jakaś ciekawa gra Ci do głowy przsychodzi możesz polecić to sobie coś wybiorę i się na każdą propozycją zastanowię. 

Jak skończysz Fallouta 3 to możesz jeszcze kupić Fallout New Vegas.

 

Gry RTS odpadają?

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Jak skończysz Fallouta 3 to możesz jeszcze kupić Fallout New Vegas.

 

Gry RTS odpadają?

Nic nie odpada. :) 

Wszystkie propozycję rozważę. 

''Ćpam życie całe życie - jest po prostu kurwa zajebiście''

tzRj48l.png

Opublikowano

Nic nie odpada. :)

Wszystkie propozycję rozważę. 

ANNO (wszystkie części, a najnowsza to 2070), Europa Universalis I, II, III i IV i Hearts of Iron I, II i III.

 

Z RPG jeszcze Risen 2.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

ANNO (wszystkie części, a najnowsza to 2070), Europa Universalis I, II, III i IV i Hearts of Iron I, II i III.

 

Z RPG jeszcze Risen 2.

W Anno jakieś kiedyś grywałem, ale to było dość dawno, kilka dobrych lat temu i zapewne była to starsza wersja jednak nie powiem, bo naprawdę była ciekawa i zaastanowię się nad tym. :) 

W Risena grałem i go przeszedlem jednak szczerze wolę klimaty Fantasy nie klimaty Pirackie.

Grałem jeszcze w Dragon Age 2 i też mi to nie przypadło.

Posiadam jeszcze PayDay 2 , ale też nie mam jej po polsku, a język ustawiony jest na Rosyjski a spolszczenia nie mogę nigdzie znaleźć...

''Ćpam życie całe życie - jest po prostu kurwa zajebiście''

tzRj48l.png

Opublikowano

W Anno jakieś kiedyś grywałem, ale to było dość dawno, kilka dobrych lat temu i zapewne była to starsza wersja jednak nie powiem, bo naprawdę była ciekawa i zaastanowię się nad tym. :)

W Risena grałem i go przeszedlem jednak szczerze wolę klimaty Fantasy nie klimaty Pirackie.

Grałem jeszcze w Dragon Age 2 i też mi to nie przypadło.

Posiadam jeszcze PayDay 2 , ale też nie mam jej po polsku, a język ustawiony jest na Rosyjski a spolszczenia nie mogę nigdzie znaleźć...

http://payday-spolszczenie.blogspot.com/

Faces of War: Oblicza Wojny, Company of Heroes 2, Fantasy Wars.

 

I jeszcze darmowa gra War Thunder.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano
http://payday-spolszczenie.blogspot.com/

Faces of War: Oblicza Wojny, Company of Heroes 2, Fantasy Wars.

 

I jeszcze darmowa gra War Thunder.

 

Tego spolszczenia nie mogę pobrać ze względu na te śmieszne ankiety...

''Ćpam życie całe życie - jest po prostu kurwa zajebiście''

tzRj48l.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...