Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kategoria wojskowa i ćwiczenia


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, może ktoś z was będzie wiedział bo mnie to ciekawi. Lata temu mój ojciec dostawał czasami wezwanie na szkolenia do wojska. Ja ostatnio byłem na komisji( dostałem kategorię A) no i jestem ciekaw czy dalej coś takiego obowiązuje. Czy jest możliwość że któregoś dnia dostanę wezwanie na szkolenia czy może już nie ma takich praktyk?

Opublikowano

Mieli coś takiego wprowadzić ale chyba tego nie ma. Zamiast tego sa bodajze Narodowe Siły rezerwowe. Nie jestem pewien ale chyba tak jest.

Opublikowano

Wystarczy, że zadzwonisz i zapytasz :) Na liście, który dostałeś jest numer telefonu.

Ja przedwczoraj dostałem wezwanie na komisję, niestety kategorii A nie będzie... ale może jak będę miał 21 lat to po zabiegu korekcyjnym wzroku będzie możliwość poprawienia tej kategorii :P Wojsko fajna sprawa, zawsze jakaś możliwość, bo w tym kraju nawet po 15 letnich studiach jesteś nikim.

 

@Ravoner

"Profesjonalną armię" hehe :D

Opublikowano

Teraz się nie dostaje wezwań. Nasz kraj posiada profesjonalną armie.

Chyba, że się należy do NSR i wyraża zgodę.

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...