Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jakich plikach zrobić swój 1 serwer hamachi>?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na jakich plikach zrobić swój 1 serwer hamachi>?

 

+ prosił bym poradnik jak to wszystko ogarnąć itp.  :  )

 

/// ZŁY DIZAŁ PROSZĘ O PRZENIESIENIE.

790331421158480286162.png

 

i5 2500k 

msi z77a gd 55

Ballistix x2 4gb

r9 270x 4gb

Thermaltake 530w

gladius m25

seagate 1tb

 

 

 

 

 

 

Opublikowano
Opublikowano

A ogarnął bym dodwanie petów itp? broni itp usuwanie tych niepotrzebnych misji i ogólnie wyszstkiego? dodawnie nowych itemków.

@up coś bardziej rozbudowanego ale bez takiej ilości broni,zbrojek i żebym dał sobię rade z plikami ponieważ bd to robił 1 raz... :)

Czekam na odp.

790331421158480286162.png

 

i5 2500k 

msi z77a gd 55

Ballistix x2 4gb

r9 270x 4gb

Thermaltake 530w

gladius m25

seagate 1tb

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

A ogarnął bym dodwanie petów itp? broni itp usuwanie tych niepotrzebnych misji i ogólnie wyszstkiego? dodawnie nowych itemków.

@up coś bardziej rozbudowanego ale bez takiej ilości broni,zbrojek i żebym dał sobię rade z plikami ponieważ bd to robił 1 raz... :)

Czekam na odp.

To jest czysty pl z 2013 roku (chyba). Są tam bronie tylko do 105lv te nowe co dodali. Czyste pliczki, bez gówna. Więc spokojnie możesz na nich pracować na początku. ;0

25 | 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 500 | 550 | 600 | 700 | 800 | 1000 | 1500 


>>> 15% Ostrzeżeń <<<


 


Nie wciskaj tego !

Opublikowano

To jest czysty pl z 2013 roku (chyba). Są tam bronie tylko do 105lv te nowe co dodali. Czyste pliczki, bez gówna. Więc spokojnie możesz na nich pracować na początku. ;0

No wiem że to czysty pl ale nw czy nie lepiej mieć jakieś lepsze gotowe pliki typu derin czy coś z nowościami ponieważ muszę się teraz ciebie zapytać czy to się długo dodaje te pety fryzurki i tego typu rzeczy btw czy jest trudno.

790331421158480286162.png

 

i5 2500k 

msi z77a gd 55

Ballistix x2 4gb

r9 270x 4gb

Thermaltake 530w

gladius m25

seagate 1tb

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

To jest czysty pl z 2013 roku (chyba). Są tam bronie tylko do 105lv te nowe co dodali. Czyste pliczki, bez gówna. Więc spokojnie możesz na nich pracować na początku. ;0

 

Mylisz się to nie jest czyste sf. Jest tu chmara kostiumów, do nie których nie ma tekstur i dużo zbroji oraz mieczy, więc jak chcesz czyste to chyba najlepiej arymana.

Opublikowano

Na 1 raz polecam rykox v2. Brak petow, kostiumów , fryzur itd. Ale masa broni, map, mobow i mozna oczywiście wszystko dodać. :) sam zaczynałem od rykoxa i myślę, że to podstawa. A nie wiem czy ogarniesz od razu wszystko. :)

Untitled-_sharhqs.png


Time-TS3.PL [iNSOMNIA] Serwer już wystartował!


 


Zapraszam!

Opublikowano

trzeba by było wszystko dodawać bawić się z brońmi i wgl a co myślicie o tym?
http://www.mpcforum.pl/topic/960438-pliki-serwerowe-by-derin/
Nie ma za dużo błędów i tego typu problemów?

Jezeli komus sie nudzi i chcial by mi pomoc to zapraszam pw :)

790331421158480286162.png

 

i5 2500k 

msi z77a gd 55

Ballistix x2 4gb

r9 270x 4gb

Thermaltake 530w

gladius m25

seagate 1tb

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

trzeba by było wszystko dodawać bawić się z brońmi i wgl a co myślicie o tym?

http://www.mpcforum.pl/topic/960438-pliki-serwerowe-by-derin/

Nie ma za dużo błędów i tego typu problemów?

 

Jezeli komus sie nudzi i chcial by mi pomoc to zapraszam pw :)

Derin? Masa bugów.

Untitled-_sharhqs.png


Time-TS3.PL [iNSOMNIA] Serwer już wystartował!


 


Zapraszam!

Opublikowano

@up

 

Sam jesteś masa bugów^^

 

Derin to przyjemnie pliki to edycji i przynajmniej ja all bugi naprawiłem w godzine.

Ja na nich robiłem swój 1 serv^^

20utztj.jpg

Opublikowano

#Up tylko że ja bd to robił 1 raz...więc troszki nw :C

i czy mógł byś mi udostępnić te odbugowane pliki?

790331421158480286162.png

 

i5 2500k 

msi z77a gd 55

Ballistix x2 4gb

r9 270x 4gb

Thermaltake 530w

gladius m25

seagate 1tb

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...