Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KrulaksGames [Minigames] [Non-Premium] [1.7.2-1.7.5] [Dragon Escape] [WW2] [DvZ] [KruRun] [EvilNotch] [KruWars]


krulaks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rexRBns.jpg

 
 

Informacje.png

 
 

strzalka.gifTYP: Minigames

strzalka.gifSloty: 50 (więcej graczy = więcej slotów)

strzalka.gifIP: KrulaksGames.eu

strzalka.gifPremium: NON PREMIUM

 
 
 

Administracja2.png

Krulaks - Właściciel

 

HeadAdmin: Shadequester
 Admini: driwers2d, Fistost11pl. Ola2510, MrIksin

 
 

pluginy.png

Autorskie skrypty/pluginy za wyjątkiem: Essentials, PermissionEx, WE i WG

 

 
 

InformacjeDot.png

 

Nowość! Dragon Escape Nowość!


Na serwerze możesz zagrać w takie gry jak: World War II (bronie + texturka), EvilNotch, KruRun (X-run), DvZ (nieczynne), KruWars (skywars) oraz Dragon Escape!

Opublikowano

Mało graczy i tryb NIEMCY VS USA nie podoba mi się.

Po to właśnie jest reklama. Nie wiem czemu nie podoba się ten tryb skoro to jest najbardziej popularna minigra na serwerze :)

Opublikowano

Serwer jest fajnie zrobiony ale jest niedopracowany.

Pozatym fajny "krurun" z czego ściągnąłeś?(nie będę mówił bo była by to reklama ale ty pewnie wiesz o co chodzi prawda?) Śmieszne, własnych minigier to nie wymyślisz co?

Opublikowano

Serwer jest fajnie zrobiony ale jest niedopracowany.

Pozatym fajny "krurun" z czego ściągnąłeś?(nie będę mówił bo była by to reklama ale ty pewnie wiesz o co chodzi prawda?) Śmieszne, własnych minigier to nie wymyślisz co?

Na pewno znasz Multiego i wiesz, że ma serwer. I co? On też nie kopiował pomysłów :P? Mam kilka pomysłów, ale muszą być dopracowane. Poza tym ww2 jest wymyślone przeze mnie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...