Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Garaż HAPPY699/Miłosz888


Milosz888

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

post-1044947-0-44648200-1395505989_thumb.pngpost-1044947-0-82288900-1394880202_thumb.pngpost-1044947-0-03895000-1394028116_thumb.jpgpost-1044947-0-97477700-1394028122_thumb.jpgpost-1044947-0-40784900-1394028130_thumb.jpgpost-1044947-0-07323500-1394028137_thumb.jpgpost-1044947-0-29628800-1394028147_thumb.jpgpost-1044947-0-81442700-1394028153_thumb.jpg

 

Co sądzicie? :)

P.S Dodałem kilka według mnie najlepiej pomalowanych samochodów prze ze mnie, gdybym pokazał wszystkie zrobiłby by się "SPAM"

 

 

Pozdrawiam.

 

@Edit. Naklikałem coś i usunęły mi się zdjęcia dlatego daje nowe + dołożyłem VW R32.

HAPPY699.png

 

Opublikowano

scirocco, pozytywny sponge bob :3
Porsche ciut za bardzo minimalistycznie
7/10 daje.

Opublikowano

Jest kilka projektów z vinyl huba, ja bym poprawił tuning Pontiaca i zmienił kolorystykę Toyoty, ponadto zmień CCX'owi z matowego na inny bo to nie za fajnie wygląda.

Opublikowano

Jak ja nawet tworząc te projekty nie wiedziałem, że są one podobne jak te z VinylHuba

HAPPY699.png

 

Opublikowano

CCX Brzydko wygląda ale Scirocco zajebiste :D

                                                 523561446660279974822.gif              

                                                                         

Opublikowano

Dodaj jeszcze parę wozów, i zgłoś swoją galerie do konkursu, nawet jak ją zgłosisz to będziesz mógł ją aktualizować, będziemy oceniać galerie dopiero po zakończeniu konkursu :)

Opublikowano

Scirocco świetnie wykonane, uśmieszek fajnie wygląda 9/10.

Corolla -musisz dopracować połączenie ciemnego niebieskiego z jasnym niebieskim i będzie ok, 7/10.

Reszta samochodów 6/10.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

R32 mógłbyś poprawić.. jak włożysz w niego trochę roboty to na 100% odwdzięczy Ci się wyglądem.

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...