Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co powinno się znaleźć na serwerze FreeBuild?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co powinien jeszcze dodać na serwer FreeBuild?

O to co mam teraz:

- Mapa FreeBuild

- Las (normalny teren z wieloma drzewami)

- Surowce (po prostu mapa w której można kopać :D )

- Autorskie mini gry

- Fajny spawn

- Rangi (VIP, GVIP (Golden VIP), i planuję dodać DVIP (DiamondVIP) ale zobaczy się)

Co jeszcze dodać?

Zbieracz warnów - Przetestowany w boju.

To co panowie. Kiedy warn za oczojebą sygnaturę? :P

Opublikowano

To już mam załatwione,

Autorskie Mini Gry, w trakcie pisania, ale pomysł własny xD

A eventy to w trakcie wyjdą same ;)

A dodawać tego DVIPA?

Bo teraz jest: VIP, SVIP

A by było: VIP, Golden VIP, Diamond VIP.

Zbieracz warnów - Przetestowany w boju.

To co panowie. Kiedy warn za oczojebą sygnaturę? :P

Opublikowano

To już mam załatwione,

Autorskie Mini Gry, w trakcie pisania, ale pomysł własny xD

A eventy to w trakcie wyjdą same ;)

A dodawać tego DVIPA?

Bo teraz jest: VIP, SVIP

A by było: VIP, Golden VIP, Diamond VIP.

Zrób autorskie nazwy w 100% bo vip już jest nudny ;) np jak masz nick Yaszczur to daj rangi JASZCZUR + czy coś takiego na szybko wymyślam ;) 

936131400425106482086.png
Opublikowano

Heh no dobra. Szlachcic czy coś takiego xD

Pomyślę.

A dodawać tego trzeciego VIPa?

Zeby był VIP SVIp i DVIP? (do zmiany nazwa!) xD

Zbieracz warnów - Przetestowany w boju.

To co panowie. Kiedy warn za oczojebą sygnaturę? :P

Opublikowano

Heh no dobra. Szlachcic czy coś takiego xD

Pomyślę.

A dodawać tego trzeciego VIPa?

Zeby był VIP SVIp i DVIP? (do zmiany nazwa!) xD

Jeśli serwer Frebuild to dodaj dużo rang np budowniczy który dostaje pełno bloków do budowania i np 2 działki i fly Kopacz lub górnik który dostaje diamentowy kilof stack węgla itp ;) 

936131400425106482086.png
Opublikowano

Dobra trzeciego VIPa nie będę robił ale dodam budowniczego który dostanie dostęp do komend w worldedit typu //copy , //paste , //hsphere /fly itp. I oczywiście jakieś itemki. I dwie działki ;) Czekam na dalsze propozycje.

Oto Budowniczy:

http://pastebin.com/bT2ihcQx

Coś mu jeszcze dodać?

Zbieracz warnów - Przetestowany w boju.

To co panowie. Kiedy warn za oczojebą sygnaturę? :P

Opublikowano

Dobra trzeciego VIPa nie będę robił ale dodam budowniczego który dostanie dostęp do komend w worldedit typu //copy , //paste , //hsphere /fly itp. I oczywiście jakieś itemki. I dwie działki ;) Czekam na dalsze propozycje.

Oto Budowniczy:

http://pastebin.com/bT2ihcQx

Coś mu jeszcze dodać?

nie, nic nie dodawaj, powinno być ok ;)

936131400425106482086.png
Opublikowano

Boje się jedynie, że jakiś noob usunie spawn przez to.. Albo inną mapę ;) A blokowanie tych wszystkich komend będzie bolesne

Zbieracz warnów - Przetestowany w boju.

To co panowie. Kiedy warn za oczojebą sygnaturę? :P

Opublikowano

Boje się jedynie, że jakiś noob usunie spawn przez to.. Albo inną mapę ;) A blokowanie tych wszystkich komend będzie bolesne

To zablokuj te komendy na spawnie ;) 

936131400425106482086.png
Opublikowano

No właśnie to będzie bolesne. Poza tym to nie tylko spawn, jest jeszcze:

- Surowcowa

- Las

- Mapy Mini Gier

- Areny

pełno tego..

Zbieracz warnów - Przetestowany w boju.

To co panowie. Kiedy warn za oczojebą sygnaturę? :P

Opublikowano

ale i tak żaden nie będzie miał chyba dostępu do cuba tak? więc nie powinien tego rozwalić, nie wiem jak z kopiowaniem 

936131400425106482086.png
Opublikowano

Dobra zrobię inaczej. Ranga Budowniczy nie będzie do kupienia. Będzie ją można wygrać w konkursach :D.

Problem rozwiązany. Powiedz mi jeszcze, czy na pewno nie dodać mu więcej uprawnień ;)

To bardzo ważne i mnie teraz męczą te uprawnienia

Zbieracz warnów - Przetestowany w boju.

To co panowie. Kiedy warn za oczojebą sygnaturę? :P

Opublikowano

Ok dzięki. Do zamknięcia :D

Zbieracz warnów - Przetestowany w boju.

To co panowie. Kiedy warn za oczojebą sygnaturę? :P

Opublikowano

Mógłbyś też dodać jakieś targowiska, sklepy.

 

Np. Możesz wykupić targowisko na 1 tydzień, 2 tygodnie, 1 miesiąc.

Sklepy - zrobić dobrą ekonomię, drogie itemy. Najlepiej nie dodawaj ich wszystkich. Niech gracz się natrudzi, aby je zdobyć samodzielnie.

Skup - Tutaj możesz sprzedawać swoje itemy. Np. robisz skup z kamieniem, dirtem, ustalasz cene, ilosc itd..

 

 

Co do VIP'a

 

Możesz dodać im latający dywan. Nazwa plugina to MagicCarpet

 

Komendy to /mc

 

A do mapy surowcowej, w jaki sposób ją zrobisz? Jakiś nowy świat?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...