Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] IslandWorld vs. uSkyblock, Które pluginy się gryzą ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, jak w temacie :)

 

Posiadam IslandWorld ale przy /reload wyrzuca mi serwer. Na 100% to jest wina tego. Bo bez niego nie wyrzucalo mi serwa.

Podam wam liste pluginów może i powiedzcie co może się gryźć ze sobą...

 

AuthMe (przed chwila aktualizowalem do najnowszej)

ChestShop (to tak samo)

Essentials (tego nie bo boje sie że coś popsuje, ale raczej aktualny)

FrameProtect (2 dni temu ściągane)

Holographic Displays (najnowsze jakie było)

MaxBans (aktualizowane)

Multiverse (nie aktualizowałem, to może być problem tego ?)

NoCheatPlus (nie aktualizowałem)

Permissions (nie aktualizowałem)

PvpToggle (Nie.)

Skript (aktualizowalem.)

WE (aktualizowalem)

WG (aktualizowalem)

 

EDIT: DODAM ŻE SERWER 40 SLOTOWY 4GB RAM NA FIBERHOSCIE !

1387475061-U885056.png


 Z wami od 23 Marca 2013  <3 


 

Opublikowano

Aktualizuj MV i zobacz cży dalej crashuje. Od czego jest te HolographicCostam?

Opublikowano

Zaktualizowałeś już MultiVerse? Bo plugin od SkyBlocka, właśnie go wymaga :)

Opublikowano

Mam :P

Przed chwilą zrobiłem Timingi na Spigocie.

Żaden plugin nie laguje, tylko Minecraft zabiera większość część procesora...

Jakaś porada ? czy FiberHost po prostu ma zrypane maszyny

1387475061-U885056.png


 Z wami od 23 Marca 2013  <3 


 

Opublikowano

Polecam ci CubeHost
FiberHost niby mają dobre maszyny ale polecam CubeHost
Mialem tam 10 slotow i 30 pluginów i nawet nie lagowało.
raz mialem 40 ale byly lekkie lagi.

Na początku Pomyślałem, że to takie, no że nie wiem. No .

Na początku Pomyślałem, że no nie wiem co z tym zrobię, a potem sobie pomyślałem.
o Zapale i zapaliłem i tyle.

tatuaz-marihuana.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...