Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konkurs na najciekawszą galerię w Need For Speed - Media (Dyskusja)


Gość ʞɔɐqǝɯoɔןǝʍ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W konkursie chciałbym wiedzieć co oznacza "Galeria Najciekawsza" i wymieniona treść i oprawa graficzna.

Galeria to moga być screeny zwykłych aut w różnych fajnych sceneriach w oprawie graficznej w stylu efektów świetlnych i przeróżnych innych, które sprawią, że nie bedzie to zwykły screen.

Takie screeny moga mieć ramki itp. A z drugiej strony moga to być zwykłe zrzuty po porstu ładnie zrobionych aut. Jak w takim wypadku je ocenicie?

Zdeklarujcie dokładniej na co zwracacie uwagę, bo to dość szerokie pojęcie Galeria.

 

To tak jakby napisać konkurs o tematyce najciekawszej Galerii Muzycznej z tym, że gatunków muzyki sa setki, jak to porównać?

142g9ox.png
Retired Need For Speed: World Player 2pocfa1.png

Opublikowano

W konkursie chciałbym wiedzieć co oznacza "Galeria Najciekawsza" i wymieniona treść i oprawa graficzna.

Galeria to moga być screeny zwykłych aut w różnych fajnych sceneriach w oprawie graficznej w stylu efektów świetlnych i przeróżnych innych, które sprawią, że nie bedzie to zwykły screen.

Takie screeny moga mieć ramki itp. A z drugiej strony moga to być zwykłe zrzuty po porstu ładnie zrobionych aut. Jak w takim wypadku je ocenicie?

Zdeklarujcie dokładniej na co zwracacie uwagę, bo to dość szerokie pojęcie Galeria.

 

To tak jakby napisać konkurs o tematyce najciekawszej Galerii Muzycznej z tym, że gatunków muzyki sa setki, jak to porównać?

Galeria według zasad subforum, macie że tak powiem wolność twórczą, mogą to by screeny tylko aut, ładnie oprawione screeny, filmy, wszystko, każdy ma szansę. Oceniać będziemy pod względem estetyki, pomysłowości, oraz oczywiście tego czy dana galeria jest ciekawa, czy jest o czym w niej rozmawiać, na czym się skupić.

Opublikowano

Czy ilość aut w galerii jest jakoś ograniczona ?

Nie, macie pełną swobode.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Z jakiego powodu konkurs został przedłużony ?? 

W sumie to dobrze zdążę coś jeszcze wstawić.

Z powodu przerw w dostępie do forum, jakie wystąpiły niedawno.

Opublikowano

O której będą wyniku konkursu :D ?

Konkurs się jeszcze nie zakończył, macie czas do godziny 23:59, wtedy temat do zgłaszania prac automatycznie się zamknie. Wyniki podamy na początku przyszłego tygodnia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...