Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Mała ilość FPS podczas nagrywania


gigakeks

Pytanie

Opublikowano

Mam windows 7 64bit, 2gb ramu ddr 2 (stare pamieci, bo stary komputer :)) i kiedy nagrywam jakies gry np bandicamem to mam malo fps`ów. Czy dolozenie pamieci ram, np o 2gb wyeliminuje lagi przy nagrywaniu?

TrevorekS_eqsxspq.jpg


Pomogłem? Daj like. To nic nie kosztuje  B) 

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przy nagrywaniu może 2 więcej bo procesor nie nadaje się do nagrywania.

graphic.png

 

 

Opublikowano

Podaj cały sprzęt - grafika, procesor, najlepiej również pozostałe podzespoły. Przy okazji, Windows 7 przy 2GB RAM-u to samobójstwo. Na pewno się przy nagrywaniu dusi, ale nie wykluczone, że na to się składa jeszcze CPU i GPU.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Nie chce teraz kupowac nowego komputera, po za tym nie pracuje i nie mamza co.Wracajac do glownego pytania. Czy gdy doloze np 2gb to bede mial wiecej fpsow?

TrevorekS_eqsxspq.jpg


Pomogłem? Daj like. To nic nie kosztuje  B) 

Opublikowano

Komputer nie jest taki zły, jednak mała ilość pamięci RAM zmniejsza jego użyteczność. Dokup jeszcze z 2GB a wyciągniesz więcej FPS  (Sprawdzone  :P)

 Ghost1225.gif                               

                 

 Pomogłem? To cud! Daj lajka, by uczcić to niecodzienne wydarzenie.

ale papieża to ty szanuj

Opublikowano

Procesor: intel dual core 2.70

Grafa: ati radeon hd 4870

Zasilacza nie pamietam

Plyta glowna: asus p5ql

Ram: 2 kosci kingstona po 1gb ddr2

TrevorekS_eqsxspq.jpg


Pomogłem? Daj like. To nic nie kosztuje  B) 

Opublikowano

Dokup więcej ramu,i polecam ci się zapoznać z programem FRAPS ;) z bandicamem jest wiele problemów.

frapsem bedzie jeszcze gorzej

 

 

action najlepszy 

 

 

ale ram za bardzo nie pozwala jeszcze win7 

1378331621-U719057.png

Opublikowano

Jak dual core to mi się tylko z pentium kojarzy.

 

Słaby proc + mało pamięci.

 

Pomyśl o pozbieraniu na nowy pc. 

graphic.png

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...