Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie działają mi skrypty .. Pomoże ktoś !?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż tak dzisiaj pobrałem BoL'a , jestem free userem , chciałem wgrać nowe skrypty. Wchodzę w custom scripts , nastepnie new script , wklejam cały skrypt i zapisuję . nastepnie zaznaczam , wchodzę do gry i nic nie działa .. Przypominam że bol na skryptach wbudowanych działa..

Z góry dzięki.

Opublikowano

No własnie nie wiem ... wiem że wgrałem JakCass czy jakoś tak i nie działał , wgrywam też freaking good evade , też nie dziala ;/

Opublikowano

No własnie nie wiem ... wiem że wgrałem JakCass czy jakoś tak i nie działał , wgrywam też freaking good evade , też nie dziala ;/

 

http://botoflegends.com/forum/topic/10469-freaking-good-evade-skillshot-evader-and-drawer-for-everyone/

 

Poczytaj ten temat. Do FGE potrzebujesz biblioteki które wgrywasz do folderu Common

Dawniej Mounthains... :/

Opublikowano

Skąd wziąć tą bibliotekę i ten folder Common ? Sorry , ale jestem zielony z tym BoLem , 

 

Folder Common powinieneś mieć założony w folderze BoL.

 

I download bibliotek jest na tej stronie co ci podałem. Z dopiskiem "libs" :)

Dawniej Mounthains... :/

Opublikowano

Folder Common powinieneś mieć założony w folderze BoL.

 

I download bibliotek jest na tej stronie co ci podałem. Z dopiskiem "libs" :)

Wlasnie gram normala , i działa ten skrypt , ale czuje się jak bym grał bez niego ;c

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...