Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zlot kierowców społeczności MPC Forum 08-09.03.14r 19:00


TheVolume

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1393951095-U291096.jpg

69495501.png

Zapraszam wszystkich kierowców na zlot organizowany przez MPC RT.

Zlot odbędzie się 08-09.03.2014r. (sobota i niedziela)

Godzina: 1900

Serwer: APEX - EU

Samochód: BMW

 

 

planimprezy.png

1. Spotykamy się na miejscówce MRT:

http://mpcrt.kao.pl/miejsce-spotkan/

2. Sprawy organizacyjne.

Rozmowy o World'zie.

 

 

4. Sesja zdjęciowa.

 

 

5. Wyścigi kierowców:

- 2 wyścigi w klasie E

- 2 wyścigi w klasie D

- 2 wyścigi w klasie C

- 3 wyścigi w klasie B

- 4 wyścigi w klasie A

- 2 wyścigi w klasie S

 

Możliwość rozegrania pojedynków do Black Listy RT.

 

 

6. Zakończenie imprezy.

 

 

Wszystkich uczestników zapraszamy na Team Speak'a:

 

Serwer: ts3.hybridagaming.pl

 

Kanały VIP: VIP.2

 

SubKanał: Gramy w NFS World APEX-EU

 

 

 

 

Osoby spoza MPC RT mile widziane.

 

 

 

 

 

i74k.png

Na zlocie będzie konkurs na najładniejsze malowanie samochodu.

Tematyka: MPC Forum.

 

Nagroda: 4x 10 Lubię to.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Tylko BMW ?

Najlepiej by było, aby były tylko BMK'i.

Jeśli nie masz obojętnie jakiego BMW, to możesz zabrać samochód innej marki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...