Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy kostium + fryzurka, w sam raz na Ukraine


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak słysząc co dzieje się na Ukrainie, a co gorsza co może dopiero się wydarzyć,


postanowiłem uzbroić nieco mojego wojownika i dać mu odpowiednie ubranie i coś na głowę,


by ochronić go przed strzałami z karabinu.


 


Nie będę się rozpisywał zatem, screen:


 


shx7.jpg


 


Download, 2 pliki gr2 + 2 tekstury:



https://mega.co.nz/#!oAB30arB!H9pyYTiqfqmFiUqjp3E6GUvmq7sAANwQwgEL8O5Tp0c

Skan 0 / 52:



https://www.virustotal.com/pl/url/274b18e83a3b2b1db2350782fdb36e225aa3d656f350d26269233ac115c82f67/analysis/1393940581/

By Pan Janusz


Modders Team


 


 


 


Zapraszam oczywiście również na mój profil gdzie dowiecie się nieco o moim serwerze.


Pozdrawiam.


sygna.jpg

Opublikowano

Nie pasują do klimatu metina,ale ogólnie zajebiste są ..

 

te podłoże sam robiłeś?

leci like..

To podłoże to z obiektu którego robiłem do nowego dungeonu.

 

 

Tylko na woja ?

No sorry aż tyle czasu nie mam by robić dla was wszystko na gotowo ;p

Jak ktoś chce niech przerobi sobie hełm na inne klasy, dużo roboty nie bd miał.

sygna.jpg

Opublikowano

Hahaha. Zajebiście to wygląda :D szkoda tylko że na woja no ale Like leci :P

Te tereny też mógłbyś udostępnić :>

 

Zrób sobie a nie sępisz.

 

@ Ciekawa inicjatywa, wojsko w metinie, na wojnach gildii by to ciekawie wyglądało. xD

0LsM05U.png

Opublikowano

Boże, was już całkiem popierdoliło z tą ukrainą.

 

topic.

Nie podoba mnie sie to, nie daję okejki.

 

Jak przeczytałem słowo "okejka" to nie mogę się powstrzymać xD

 

oax2.jpg

 

hah xD

 

A co do kostiumu dość ładny :) Godło na plecach podoba mi się najbardziej :)

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Jak by ktoś chciał zobaczyć filmik na którym możecie zobaczyć ten kostium i hełm to dodaje film z mojego kanału ;d

Video dotyczy nowego dungeonu ale latam tam właśnie w tym kostiumie i hełmie ;d

sygna.jpg

Opublikowano

Poprzeczka we wrzucaniu gówna na to forum została podniesiona. Jakie niby ma być tego zastosowanie? Czekam na miecze świetlne i statki kosmiczne...

Opublikowano

Poprzeczka we wrzucaniu gówna na to forum została podniesiona. Jakie niby ma być tego zastosowanie? Czekam na miecze świetlne i statki kosmiczne...

Ja czekam na ak47 i na mp5 czy jak to tam :D Albo na samolot bo bym polatał w metinie.

Opublikowano

Poprzeczka we wrzucaniu gówna na to forum została podniesiona. Jakie niby ma być tego zastosowanie? Czekam na miecze świetlne i statki kosmiczne...

Modelu gówna jeszcze nie próbowałem eksportować ale jeśli chcesz dla ciebie mogę specjalnie to zrobić.

Wrzuciłem to ze względów gdyż zrobiłem to dla zabawy, a nie chciałem by zginęło w setkach plików na moim kompie więc podzieliłem się z innymi.

 

Wiem, że chcielibyście by każdy wrzucał same zajebiste rzeczy do ogólnego użytku ale przepraszam bardzo, zróbcie czasem coś sami dla siebie.

sygna.jpg

Opublikowano

Ja czekam na ak47 i na mp5 czy jak to tam :D Albo na samolot bo bym polatał w metinie.

Wrzucałem dawno dawno model broni maszynowej, niestety stare konto zostało zbanowane, a tut nie pamiętam jaki miał tytuł ;d

sygna.jpg

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...