Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Wiadome Go Pochodzenia P Serwer Stary Dosyć


Misio :*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kilka PW z prośbą o nowe privy mnie złamały macie tu kolejnego serwer jest bardzo stary chyba 2miechy ma bo są 2 serwery

 

IP 89.188.136.27 bo nie mam spol

 

homepage:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

reje i tu jest dylemat bo 1 reje nie dziala wiec dam do 2 serwa a że 1 reje zamkniete to reszta do serwera 2

 

To jest ukryta treść, proszę

 

IS

 

To jest ukryta treść, proszę

 

classfica po lvl widac ze serwer hard

 

To jest ukryta treść, proszę

 

down:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

POMOGŁEM? DAŁEM INFO O SERWIE? JAK TAK TO DAJ +

Opublikowano

3xUP &2x UP @@ Ty spamerze pierniczony posty nabijasz pod każdym jego serwem psując opinie @@

A tak apropo ten serwer jest nawet nawet gra się jak narazie bardzo miło 0lagów

TEA WHO YOU YEAH BUNNY SCOTCH ME

ots.png

http://kwejk.pl/obrazek/411096

damy rade ??

Opublikowano

Jak masz Misio takie TuT'y dodawac to lepiej sobie daruj..Gdzie handlarze...Zla nazwa. Przyloz sie troche a nie taki szajs dodawac!!!

@To sie nie nazywa zabawa w moda tylko mnie wkurza jak to jest "takie"!!!

 

ŁAZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

 

KLIK

 

 

5kq902.png

Opublikowano
Jak masz Misio takie TuT'y dodawac to lepiej sobie daruj..Gdzie handlarze...Zla nazwa. Przyloz sie troche a nie taki szajs dodawac!!!

To sie chyba nazywa zabawa w moda ; )

 

 

Dodaj raty i ss handlarzy, zaraz wbije na serwa i zobacze czy warto na nim grac ; )

Walmart_moonwalk_cart.gif?

Pozdro!

Opublikowano

co to ma być?

 

zła nazwa topica

 

brak spol i skanu

 

kosz

×
×
  • Dodaj nową pozycję...