Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem - Pliki by terenzo (klient) - Zostaniesz połączony z serwerem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem tzn daje żeby odpalił 1 ch wchodze do klienta tam jest odpalone ch2  a ch1 ... pozatym jak chce się zalogować na ch2 to pisze zostaniesz połączony z serwerem i stoi czekałem 10 min i nic zmieniłem w rotach ip w serwerinvo też sprawdziłem pong odpaliłem portmapa i nic dalej stoi za pomoc daje + 

                                                                                                                                                     kot-i-pilnik-do-paznokci.gif

 

                                                                                            Milordzie poczęstuj papierosem...

Opublikowano

A zamieniłeś w root w pliku serwerinfo port od logowania na : 1100 w linijce chyba Auth1 ?

 

Jeżeli nie to napewno przez to nie mozesz wbić :P 

 

Pozdrawiam .:D

853051452970424392149.png

Opublikowano

A zamieniłeś w root w pliku serwerinfo port od logowania na : 1100 w linijce chyba Auth1 ?

 

Jeżeli nie to napewno przez to nie mozesz wbić :P

 

Pozdrawiam . :D

 

Możesz powiedzieć gdzie to jest bo coś nie moge tego znaleść

Zmieniłem ale nie wiem czy dobrze a teraz mi bląd podczas łączenia 

                                                                                                                                                     kot-i-pilnik-do-paznokci.gif

 

                                                                                            Milordzie poczęstuj papierosem...

Opublikowano

Wina leży po stronie game musisz usunąć pong ponieważ nowa Binka ma wyłączone sprawdzanie ponga, dlatego też nie uzyskasz połączenia klient - serwer.

9pu8p2.png

Opublikowano

Usunełem pong z Game i dalej to samo :(

                                                                                                                                                     kot-i-pilnik-do-paznokci.gif

 

                                                                                            Milordzie poczęstuj papierosem...

Opublikowano

Pomoże ktoś !!!

                                                                                                                                                     kot-i-pilnik-do-paznokci.gif

 

                                                                                            Milordzie poczęstuj papierosem...

Opublikowano

podeślesz nową binke ?

                                                                                                                                                     kot-i-pilnik-do-paznokci.gif

 

                                                                                            Milordzie poczęstuj papierosem...

Opublikowano

Wydaje mi się że powinieneś użyć binki 2089m. Co do ch1 sprawdź czy na pewno masz ustawione dobre porty pod tym ch na serwerze i w kliencie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...