Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Najlepszy Fishbot I Miejsca Na Łowienie :d


FnFal

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chce nazbierać trochę kaski na fishbocie.

Chciałbym go zostawiać na noc i gdy nie ma mnie w domu.

Dawajcie jakie Waszym zdaniem są najlepsze fishboty i miejsca gdzie można łowić bez problemów z wykryciem oraz z dobrym połowem :D

Bedzie 5 i + :]

http://www.ptroa.co.il/petitionmovie/petition-English.php Podpisz petycje, twój głos może zmniejszyć cierpienie innym istotom... Zajrzyj bo warto...

 

Gram pod nickiem FnFal, FxFal i Lancza :D

PL to demo :D

Opublikowano

ja polecam sharkbota a gdzie łowic to podaj królestwo

edit to nie wiem bo gram shinsoo i łowie na wysepce

a do kasy to zależy czasami 7kk a czasem 1małż

NIE WIESZ JAK ZAROBIĆ KLIKNIJ

 

 

 

 

2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do sygny

Opublikowano

Shitsoo 4ever :D a mógłbyś dać temacik jak był??? :> ale i tak + :D

 

I ile tak kasy zarabiasz średnio? :>

 

EDIT: Jednak Jinno :D kumpel dał konto

http://www.ptroa.co.il/petitionmovie/petition-English.php Podpisz petycje, twój głos może zmniejszyć cierpienie innym istotom... Zajrzyj bo warto...

 

Gram pod nickiem FnFal, FxFal i Lancza :D

PL to demo :D

Opublikowano

Osobiście polecam Babel Fisha B)

Tak wyżej: WH + FB + morze + trochę szczęścia = często niezłą kasa....

A z miejsc to oprócz dowolnej pozycji na morzu mogę Ci polecić tylko miejscówki w Shinsoo :D

Wszelkiego rodzaju wodospady spełniają rolę dobrej kryjówki na WH ;)

To tyle ode mnie :rolleyes:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

W chunjo m2 na mapce jest duzo wody i fajnych miejsc dzie nikt nie chodzi ;]

 

a fish bot to sharbot ;)

 

ja dziennie niekiedy wyciagalem po 10kk bo przez noc lowil okolo 4-6 malzy

a ja malze otwieram wiec niekiedy mam 0 zarobku niekiedy 10kk

wczoraj zlowilem 5 malzy i wyleciala biala i niebieska perla wiec 7kk do przodu

54585309939136444418.png

Opublikowano

sharbot

 

w chujno najlepiej isc w m2 lowic a w jinno w fosie tam praktycznie nikt nie chodzi

klmn250624067t.gifPOMOGŁEM ?? ODWZAJEMNIJ SIĘ :)
  • 1 rok później...
Opublikowano

Dla google:

najlepsze miejsce, tam gdzie jest dużo ludzi, właśnie tam Gm żadziej zagląda niż na te zadupia na końcu mapy ...

Kiedy zauważy rybaka na jakimś zadupiu odrazu strzela podejrzeniem że używasz FB .

 

P.S.

Po co odświeżacie, skoro temat z 2010?

po to powinno się robić oddzielny temat .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...