Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobic w skrypcie aby wyswietlala sie wiadomosc co 5 minut?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmm a nie najpierw musisz zloopować graczy albo broadcast ? :D
 

every 5 minuts:
    loop all players:
        send ":D" to loop-player
every 5 minuts:
    broadcast ":D"
Opublikowano

@ref Ok ale jak zrobilem to się wyświetlaja wszystkie wiadomości co zrobić aby 1 wiadomość wyświetlała sie co 20 minut a za te 20 minut następna? Za dobra odp. dam like!

Opublikowano


 


options:

        message1: Zapraszam na mpcofrum ! Wiadomości

        message2: Skrpt by Fedotov123 Wiadomości

        message3: Nasz TeamSpeak ....... Wiadomości

        message4: Forum ...... Wiadomości

        message5: Skype ...... Wiadomości

        message6: ItemShop ...... --- Wiadomości

        time: 20 ---- Minuty

every {@time} real minutes:

        add 1 to {message}

        wait 2 seconds

        if {message} is 1:

                broadcast "{@message1}"

        if {message} is 2:

                broadcast "{@message2}"

        if {message} is 3:

                broadcast "{@message3}"

        if {message} is 4:

                broadcast "{@message4}"

        if {message} is 5:

                broadcast "{@message5}"

        if {message} is 6:

                broadcast "{@message6}"

        set {message} to 0

 

=========================================================


Szukam skryptera  ;) .


Pisać na PW ..


=========================================================

Opublikowano

Można także użyć tego w realnych sekundach czyli wydarzeniu:
every 60 real seconds:
broadcast "&6Hej to jest moje fajnee ustawienie wiadomości którą wysyłam."


Z wyrazem szacunku
Myszek. ;-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...